|

فاز گرفتن "مرجانه گلچین" با استایلای گنگ بالاش؛ مانتو جواهردوزی و گرون چه نشسته بهش!

مرجانه گلچین با وجود اینکه سن و سال بالایی داره اما همچنان جزو سلبریتی های جذابه که حسابی طرفدار داره و کلی هم تبلیغ می گیره

لینک کوتاه کپی شد
1

مرجانه گلچین جزو اون دسته از بازیگرایی هستش که همه تقریباً ایشون رو می شناسن چه کسایی که بازی های قدیم خانم گلچین رو دیدن و چه جوون هایی که تو این چند سال حضور پرتعداد مرجانه گلچین رو تو تلویزیون به تماشا نشسته اند. اما موردی که در خصوص مرجانه گلچین وجود داره اینه که مرجانه خانوم گلچین تو زندگی واقعی و فضای مجازی با اون چه که از ایشون تو قاب تصویر می بینیم زمین تا آسمون فرق دارن حالا می پرسید چرا و چجوری؟ باید بگیم به خدمت تون که مرجانه رو تو تلویزیون همیشه تو نقش یه مادر یا همسر با حجاب و کاملاً ایرونی و سنتی دیدیم اما در واقعیت خانوم گلچین خیلی ساله که از همسرش جدا شده و مجرد است و فرزندی هم ندارد.

OWYzOQSmMxx1

به گزارش «شایانیوز» مرجانه که فارغ التحصیل انگلیس هست و چند سالی هم اونجا زندگی کرد این روزها با رونق شبکه های اجتماعی تو این فضا هم فعالیت داره و هر از گاهی عکس و استوری های مختلفی هم از خودش و هم از رخدادهای روز منتشر می کنه. این حضور مرجانه گلچین در کنار محبوبیتش باعث شده که خانوم بازیگر مورد توجه بیزینس های مختلف هم قرار بگیره و خیلی از صاحبان مزون و موسساتی که خدمات زیبایی و حتی درمانی ارائه می کنند از مرجانه گلچین بابت تبلیغاتش استفاده کنند موضوعی که شاید باتوجه به سن و سال مرجانه گلچین (54 سال) کمی عجیب به نظر بیاد.

حضور مرجانه گلچین در یک مزون لباس

تبلیغ مرجانه گلچین برای یک کلینیک دندانپزشکی

وقتی مرجانه گلچین و فناش اینستا رو تسخیر می کنن!

مرجانه گلچین در فضای مجازی و فضای ژیگول بازی خیلی فعال و اکتیوه و دائما باید این بازیگر میانسال رو در سالن های زیبایی و بعد هم در اینستاگرام ببینیم! حالا شاید بگین وا یعنی چی آخه زندگی شخصیشه دوست داره و از این حرفا! اما مرجانه گلچین با همین روند هوادارن بسیاری پیدا کرده و کلییییی فن پیج و شیفته داره که خب همین فناش روزی یه دونه عکسم از خانوم بازیگر بذارن بسه تا فضای مجازی پر بشه از عکس و فیلمای ادیت شده و نشده مرجانه گلچین!

unknown_274548299_113268021290177_998655660981757822_n

وقتی مرجانه و آبجی خانومی با فیلتر طوفان به پا می کنن!

مرجانه خانوم به تازگی عکسی منتشر کرد که او رو در کنار خواهرش نشون میده و از بس که شبیه همن انگاری که یکین. البته وقتی یکم روشون زوم میکنی متوجه میشی که مرجانه گلچین ظاهر تو دل برویی داره و با این فیلتری که عکس انداختن چنان صاف و صوف کردن که نشون میده هیچ حدی واسه خودشون بودن قائل نیستن و این ویژگی که میخوان در هر حالی جذاب به نظر بیان واسه خیلیا هضم نشدنیه.

r

 

unknown_101656132_890764364755313_4895463117050448713_n

عکس بدون فیلتر و آرایش مرجانه گلچین در کنار خواهرش

تیپای جور و واجور مرجانه گلچین که شد محل بحث!

به تازگی تصاویری از مرجانه گلچین منتشر شده که صندل های تابستانه و شال نارنجی خانوم مورد توجه کاربران قرار گرفت. یکسری انگشت شمار هم کامنت هایی با افکار مریضشون گذاشتن در صورتی که مورد نامتعارفی در استایل وی وجود نداره!

unknown_285561534_526970775734932_6428765317185082908_n

مرجانه گلچین کلا خانومی هستش که زیاد به خودش میرسه که البته دو وجه داره. هم به خیلی از خانوما و مادرا ناخودآگاه یاد میده تا توجه بیشتری به خودشون داشته باشن و به خود رسیدن رو فراموش نکنن و هم از طرفی نظرات منفی وجود داره که خب بالاخره در این شرایط اقتصادی برخی از خوشگذرانی های راه و بی راه چهره های معروف باعث میشه تا مردم ناراحت بشن.

Untitled (11)

مرجانه گلچین چه شد که از ایران رفت و زود برگشت؟

مرجانه خانوم وقتی که تحصیلش در ایران با مشکل روبه رو می شود، تصمیم می گیرد که از کشور برود و این کار را هم می کند اما علاقه اش به زادگاهش و دلتنگی اش برای مادرش، او را به ایران بر می گرداند. مرجانه گلچین در این مورد می گوید:

«درسم را در رشته کارگردانی در دانشگاه سوره ادامه دادم. البته برخلاف میلم؛ چون دلم می خواست که بازیگری بخوانم اما متاسفانه به حد نصاب نرسید. بعد از این بود که تصمیم گرفتم برای همیشه از ایران بروم چون برادرهایم آنجا زندگی می کنند. همین کار را هم کردم؛ اما راستش دلم برای ایران و کار و دوستانم تنگ شد. شهر زادگاه من رشت است و ماهی یک بار هم که شده باید برای دیدن مادرم به آنجا بروم. من خیلی این شهر را دوست دارم.»

golchinnnnnn

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی