|

فِیس شیربرنج همسر سپهر حیدری وقتی شاعرانه شده؛ خانوم گیس شلاقیشو گذاشت فروش!

aram jouyandeh shayanews

آرام جوینده همسر سپهر حیدری می باشد که در دبی زندگی می کنند و دم به دقیقه آرام خانوم استوری هایی برای همسرش میذاره اما اینبار حسابی سوژه شد.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- سپهر حیدری فوتبالیست سابق ایرانی که در حال حاضر دبی زندگی می کنه اما همچنان در فوتبال فعالیت داره و مدرسه فوتبال هم در دبی و هم در ایران رو مدیریت میکنه. اما سپهر حیدری همسری جذاب به نام آرام جوینده دارد و حاصل این عشق دو پسر بانمک به نام های آروکو و دیاکو نیز می باشد که به لطف پدر فوتبالیست و مادر بلاگر در شرایط مرفه خفنی زندگی می کنند.

اما گفتیم بلاگر! بله آرام خانوم جوینده توسط شهرت سپهر و انتشار تصاویر نامتعارف از خود تونست صفحه اینستاگرامشو بالا بیاره و کلی فالوور جذب کنه. حالا خانوم خانوما چندین آنلاین شاپ داره و مدام در حال تبلیغشونه و پول زیادی از این طریق درمیاره. البته که ناگفته نمونه حداقل آرام جوینده بعد از جذب فالوور داره کار میکنه و در حال فعالیته، نه مثل امثال خانوم بهاره رهنما که پشت بند هم تبلیغ میذارن و درآمدی آنچنانی دارند.

آرام خانوم جوینده گفتیم که عکس و فیلم های بسیاری از خود منتشر میکنه اما اینبار با انتشار تصویری جینگول مستون از خودش متنی عاشقانه برای سپهر نوشت. این عکس از خانوم خانوما با نظرات مختلف کاربران همیشه در صحنه همراه شد و برخی به ابروی مثل نخش گیر دادن و برخی هم به آرایش و عمل های زیباییش!

vfy

 آرام جوینده موهای شلاقیشو گذاشت واسه فروش!

اما همونطور که گفتیم آرام جوینده چند تایی آنلاین شاپ داره و برای هر قلم محصولی که میفروشه صفحه ای جداگانه زده. مثلا خیلی از پیج ها هستند که هم لوازم آرایش میفروشن هم عطر و ادکلن هم ماسک صورت و....

اما آرام جوینده برای هرکدوم اختصاصی زده و خب بالا آوردن هر پیج هم سخته. اما به تازگی ویدیویی از موی اکستنشن منتشر کرد با کلی توضیح که خب با کمی دقت کاربر متوجه میشه این صفحه هم برای خود آرام خانومه و فروش مو هم دارند!

شاعرانه وحشتناک سپهر و زنش!

حالا از این ها بگذریم و برسیم به آرام و سپهر باید بگیم که به تازگی تولد آقای حیدری بود و روز جهانی پدر نیز بود، به همین دلیل آرام خانوم استوری هایی منتشر کرد و یه دمممم این زن و شوهر به هم دل و قلوه دادن و قربون صدقه هم رفتن اونم نه یه استوری دو استوری! 

آرام جوینده یک شکست خورده وطنی!

آرام خانم جوینده در ایران مدیریت یک سالن آرایشی در منطقه فرشته را برعهده داشت. اسم اختصاری این سالن AJ بود که از ترکیب حرف اول اسم آرام و  فامیلی جوینده بود اما آرام خانم خیلی در این زمینه موفق نبود و در مدت کوتاهی مجبور شد سالن زیبایی اش رو تعطیل کند.

ef

جنجال حضور سپهر حیدری در مراسم خارجی و عکس عجیب همسرش با مانچو!

مدتی پیش مراسم گلوب ساکر در امارات برگزار شد که این مراسم دو مهمان ایرانی هم داشت. سپهر حیدری فوتبالیست ایرانی که یک سالی می شود در ارامارات ساکن است و آنجا مدرسه فوتبال تاسیس کرده به همراه همسرش آرام جوینده که بلاگر و مدل است جزو میهمانان این مراسم بودند.

به گزارش شایانیوز، حضور دو ایرانی هر چند به عنوان مدعو در این مراسم مایه مباهات و افتخار بود اما نوع پوشش همسر بازیکن سابق پرسپولیس در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گفت.

efcsdf

همان طور که مشاهده می کنید چهره پر از آرایش و فیلتر آرام در کنار سادگی مانچو بسیار جلب توجه می کند. کاربران فضای مجازی هم به عملی بودن زن سپهر حیدری انتقاد کردند با هم برخی از این واکنش ها را مرور می کنیم.

-خوب که چی...ارام جوینده چه ربطی به سرمربی داره...خودنمایی ونمایش دادنشون تمامی نداره.....

- من خیال کردم جفتشون مجسمه هستند

-کم ازش یاد میگرفتی ماسک میزدی

-اصلانه آرایشش نه لباسش نه موهاش بااون تاج مسخرش مناسب همچین مراسم رسمی نیس

البته اگر به پیج اینستاگرام زنِ سپهر حیدری سری زده باشید همچین ظاهری و پوششی را از خانم بلاگر خواهید دید و انگار هم خود آقای حیدری هم خیلی با به انتشار عکس ها و تصاویر کم حجاب و بعضاً بی حجاب همسرش مشکلی ندارد. چرا که تصاویر و عکسی که آرام منتشر می کند همواره توسط همسرش ستایش می شود و مورد تحسین قرار می گیرد.

rgd

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی