|

ترم تابستون میخوای برداری ولی عاصی از گرمایی؟ خب ازین مانتوها بپوش جذاب و خنک

خانومای دانشجو برای ترم تابستون و گرمای دیوونه کننده هوا بهتره استایلی رو انتخاب کنید که از گرما نپزید وهم خوشتیپ و حراست پسند باشید.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- از بعد عید خداروووشکر کرونا کم شده و چند روزی هم هستش که امار مرگ به صفر رسیده و خب به همین دلایل دو سه ماهی میشه که خانوما و آقایون دانشجو رفتن دانشگاه و بالاخره دارن حضوری درس میخونن! 

اما خانوما تو هررر سن و سالی که باشن علاقه دارن تا خوشتیپ و جذاب به نظر بیان و به همین دلیل حتی برای دانشگاه هم دوست دارن درست و هماهنگ تیپ بزنن و الکی نمیگیرنش! البته که این حس بخاطر حس درونیه خوده خانوماست که دوست دارند زیبا باشن و برای خوب دیده شدن پیش پسرا نیس!! حالا از اینها که بگذریم شاید بگین خب دیگه همه میدونیم دانشگاه چی بپوشیم اگه بلدم نبودیم دیگه یاد گرفتیم، اما خانومااا ترم تابستون تو راهه و گرمااای هوا. از طرفیم حراست دانشگاه که همون دم در آدمو خفت میکنن یا گیر میدن!

در این مطلب میخوایم با استایل هایی آشنا بشیم که هم حراست پسند هستن و هم جذاب و هم خنک!

Untitled

مانتو بلند بپوش

مانتو های بلند تا زیر زانو شیییک و پرطرفدار هستن مخصوصا اگه با شلوار جین جذب پوشیده بشن و یه کمربند هم دور کمرش چاشنی استایلتون بشه که دیگه همچی تمومه. اگه بخوایم درست به قضیه نگاه کنیم باید بگیم که هر لباسی جا و مکانی داره و خب دانشگاه هم از اونجایی که یه فضای فرهنگی داره نباید از مانتو جلوباز یا بادی زیرش و اینجور آیتما استفاده بشه. با این مدل مانتو ها شما هم میتونید جذاب باشید و هم مناسب!

Untitled

مانتو نود بپوش

رنگ نود از رنگای خنثی و پرطرفداری هستش که اگه ازش بخرین و داشته باشین نه تنها برای دانشگاه بلکه هرجای دیگه هم که بخواین میشه ازش استفاده کرد چون این لعنتیه جذاب واسه همه فضایی خوبه. اما مانتوهای رنگ نود باعث میشن تا استایل شما همیشه گرون و شیک دیده بشن. نکته ظریفی در این طیف رنگی وجود داره که باید حین خرید به تمیز بودن دوختش دقت کنید چرا که اگه ناجور باشه به راحتی دیده میشه و خب این زشته!

Untitled

مانتو اداری یا کُتی بپوش

مانتو های اداری انتخاب برای خانومایی هستش که استایل رسمی رو ترجیح میدن، اما یادتون باشه که با شلوار پارچه بپوشید که همخونی جذابی پیدا کنه. اما مانتو های کتی هم جدیدا خیلی ترند شده و واقعا خوشگله اما باید دقت کرد تا کوتاه نباشن و مناسب محیط دانشگاه باشن! مانتو کتی رو همراه با شلوار پارچه ای یا جذب میشه پوشید و استفاده کرد.

Untitled

مانتو جلوبسته بپوش

مانتو جلو بسته جزو راحت ترین مانتوها برای دانشگاه به حساب میان که خب میدونین یکی از مهمترین ویژگی های مانتو دانشجویی راحتیشه!! چرا که شما ساااعتها تو دانشگاه به سر میبرین و اگه از خانومای رشته معماریم که باشین دیگه بدتر چون باید زمان زیادی تو آتلیه بنشینین و کار کنین! پس راحت بپوشین اما مناسب!

Untitled

مانتو کمربند دار بپوش

مانتوهای کمربند دار یکی از محبوبترین مانتوها برای خانومایی هستش که اندامشون پُره چرا که این مدل مرز بین بالا تنه و پایین تنه رو جدا میکنه و شمارو لاغر تر نشون میده. از مانتوهای کمر بند دار برای استایل دانشجویی غافل نشید که بینظیره و واقعا یه دانشجو دیده میشی نه تیپ عادی!

Untitled

مانتو مشکی بپوش

الان دیگه مانتو خیلی خیلی گرون شده پس جهت خرید مانتوی اقتصادی رنگ های تیره و مشکی همیشه جوابن و همیشه ام میشه با هر چیزی به راحتی ستشون کردجه از نظر رنپ و چه مدل! تازه تکراری هم نمیشه. اما این به این معنی نیست که تو دانشگاه حتما باید مشکی پوشید و این مورد پیشنهادی بود که بیشتر جنبه اقتصادی داشت!

Untitled

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما رو دنبال کنید.​​​​​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی