|

"مهناز افشار" یه مامان باحال تو آلمان؛ خانوم رفت تو یه خانومِ دیگه عکس گرفت!

مهناز افشار بازیگر معروف که هواداران بسیاری در اینستاگرام دارد اینبار تصاویری از خود گذاشت که هرکی یه شکلی دیدتش!!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- مهناز افشار بازیگر معروف و دوست محبوب ایرانی می باشد که خیلی وقته از ایران رفته و مهاجرت کرده و دیگه کاری هنری از وی دیده نشد. حالا چرا میگیم محبوب چون خانوم بازیگر بیشترین تعداد فالوور کیان بازیگران ایرانی رو داره و در حال حاضر صفحه اینستاگرامش با بیش از 16 میلیون فعالیت داره.

البته که مهناز خانوم افشار هم برای کاربرانش کم نمیزاره و فعالیت بسیاررر زیادی داره و تقریبا هر روز عکس پست یا استوری میکنه و اهل خودنمایی و غرور نیست. شاید اصلا به همین دلیله که خیلی از مخاطبین بعد از مهاجرت بیشتر هواداره مهناز افشار شدن و در کامنت ها نیز بیشتر مواقع نظراتی مثبت می گذارند نه منفی و فحش!!

اما مهناز افشار جدیدا عکسایی از خودش پست کرد و تریپ و فیگورهای خانوم بازیگر باحال بود اما به خاطر مدلش برخی از کاربران میگفتن مدل گوچی پوشیده! یکیم گفته بود اولش فکر کردم چارلی چاپلینه! یکی دیگه هم نوشت کپ گوگوش شدی!

Untitled

Untitled

استایل چند وجهی مهناز افشار تو آلمان

اما مهناز افشار این روزها مشغول تفریح با تنها دخترش، لیاناست و عکس های مختلفی هم کنار اون منتشر می کند. این خانوم بازیگر و البته داور باتجربه در زمینه استعداد یابی، به تازگی سلفی جالبی رو همراه با دخترش گذاشته و میکاپ عجیب غریبش به نظر خیلی از طرفدارا چشم گیر بود. مهناز خانوم میکاپ عجیبش و لباس رنگ دریاش رو بهونه کرده و یه لبخند ملیح هم زده تنگشو برو که رفتیم.

برخی از کاربان هم البته خانوم بازیگر رو در این تصویر شبیه به خرم سلطان دیدن که دیگه خیلی جالب بود هرکی یجور می بینتش!

mahnaz_afshar_1649354633

خانوم بازیگر نمونه عجیب غریب یک سینگل مامی!

مهناز افشار از سال 98 وارد زندگی مجردی همراه با دخترش شد و حسابی هم تو این مدت از زندگی مرفه اش داره لذت میبره. البته روزعای اولی که به آلمان مهاجرت کرد ابراز دلتنگی های ریزی میومد ولی حالا دیگه خیلی با کشور تر و تازه اش آپدیت شد و مثل اینکه حال و هوای خارج حسابی بهش ساخته. 

این اواخر هم تولد دختر خوشگلش رو با یه جشن ساده و عکس هایی که توش عشق مادر به فرزند موج میزد، جشن گرفت. البته یه بار عکسی از همسرش تو اینستا منتشر شد که طرفدارانش فکر کردند اونا دوباه به هم برگشتن، اما خیلی سریع مهناز خانم این پست رو پاک کرد.

Untitled+(1)

عکسای یواشکی که رو نمیکرد

مهناز افشار تا همین چند وقت پیش همیشه شالی کلاهی تلی چیزی رو سر داشت که به نشونه حجاب بود اما حالا دیگه کشف حجاب کامل کرده.

ناگفته نماند مهناز افشار تنها برای من و شما و صفحه شخصی اش تصاویر با تل و کلاه و... منتشر می کرد و عکس هایی از او به ندرت دیده شده که بدون هیچ حجابی است و این ها را نمی توانید در اینستاگرامش پیدا کنید!

persian_art_news_1637818448

بوسه مهناز افشار برای فالووهاش

مهناز افشار در صفحه پیج خود فعالیت بسیار زیادی دارد و چون دور از هموطناش با دخترش لیانا زندگی میکنه و یه جورایی تنهایی ناراحتش کرده، اینستا رو راهی برای صحبت با ایرانی ها قرار داده و به همین دلیل هم با هر بهونه و عکسی پست میزاره و کپشنی کوتاه از دلتنگی می نویسه. اما مهناز افشار به تازگی پست و استوری برای همکارای بازیگرش و دوست دارانش تو ایران گذاشت و بوسه ای هم براشون فرستاد. در ادامه این بومرنگ را مشاهده می کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی