|

وقتی تتلو واسه سحر از عشقش هم گذشت؛ چه گل و بلبلی شدن عروس دامادِ آبرنگی!

امیر تتلو خواننده پاپ ایرانی این روزها درگیر دعوا با سحر قریشی بود و دوباره حاشیه ساز شد، اما مثل اینکه سحر خانوم از کاراش پشیمون شده است.

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- امیر تتلو که جزو پرحاشیه ترین خواننده های ایرانیه این روزها بیشتر از اینکه با آهنگاش درگیر باشه، مشغول سر و سامون دادن به رابطه اش با سحر قریشی است. سحر قریشی هم چه زمانی که ایران بود و چه حالا که رفته پیش امیر تتلو حسابی حاشیه سازه و به این واسطه هم فالوورهای زیادی رو واسه خودش دست و پا کرده است.

سحر خانوم مدتیه خبر اعتیادش خیلی بالا گرفت و همه رو کنجکاو سرانجام رابطه اش با تتلو کرد. ولی اخیرا تتلو با انتشار توییتی اعلام کرده که سحر دیگه اون آدم سابق نیست و حسابی خانووم شده و بعد از اون همه غر زدناش و اعصاب خوردیایی که سحر براش به وجود آورده حالا دوباره این دو زوج عاشق! به هم برگشتن.  درواقع الان دیگه آقای امیر تتلو، سحر خانوم رو بخشیده و اوضاع بینشون دوباره گل و بلبل شده است.

ttaloo

سحر قریشی هم برای اینکه نشون بده که شرایط خوبی بینشون برقرار شده و دیگه مشکلی زندگیش با این خواننده پرحاشیه رو تهدید نمیکنه، عکسی از ویلای امیر تتلو تو استوریش منتشر کرد که نشون میده همه چی آرومه و سحر خانوم دوباره خوشبخته!

saharghoreyshiofficialpage_2844481970299210663_371962401

اعتیاد سحر خانوم که خون تتلو رو به جوش آورد!

مدتی قبل سحر قریشی که به گفته تتلو به شدت درگیر اعتیاد و مشروب خوری بود، از خونه و زندگی این خواننده طرد شد. امیر مقصودلو که حسابی خونش به جوش اومده بود، تا جایی پیش رفت که تو توییت هاش از مردم و اعضای خانواده سحر خواست تا بیان و اونو با خودشون ببرن. کلی هم این بین ایراد از تربیت و شخصیت خانوم قریشی گرفت. 

6 (1)

اما موضوعی که طرفداران این رابطه بیشتر پیگیر اون بودن، پاسخ سحر قریشی به تمام این اتفاقات بود. سحر خانوم اخیرا یه توییتی گذاشت و کلی عذرخواهی از امیر تتلو کرد و ازش خواست که اونو ببخشه. خانوم بازیگر همچنین تمام صحبت های نامزدش رو درباره خودش تایید کرد و گفته اگر یک بار دیگه این موضوع تکرار شه، خودش از خونه تتلو میره و دیگه بر نمی گردد.

4

تتلو از عشقش بخاطر سحر گذشت!

همونطور که میدونین امیر تتلو از خیلی وقت پیش گفت که تنها عشقش تو زندگی فقط موسیقیه و با موزیکاش ازدواج کرده است! واسه همین هم هر کسی که تو زندگیش میاد موقتیه و هیچی برای اون موسیقی نمیشه. اما سحر خانوم از همون روز اول مثل اینکه خیلی دل آقای تتلو رو برد که ایشون به خاطر علاقه اش به سحر قریشی تمام بند موزیکی که مدت ها باهاش کار میکرد رو کنار گذاشت و خلاصه کل گروهش الان مرد هستند. این قضیه بعد از کنسرت استانبول امیر تتلو برای طرفداراش خیلی جالب بود و نشون میده که کم کم رابطه ی امیر و سحر داره جدی میشه.

unnamed

قراره تتلو با حاج خانوم بیان ایران!

پیش از اینکه قضیه مشکل سحر قریشی با نامزدش خیلی جدی شود، تتلو اعلام کرد که قصد بازگشت به ایران رو داره و میخواد با عشق تازه اش برگرده به وطن. این موضوع هم خیلی تو فضای مجازی با نظرات مختلفی همراه بود و سلبریتی ها و افراد مشهور هم از این فرصت واسه جمع کردن طرفدار و شهرت بیشتر استفاده کردند. یکی از کسایی که تو این قضیه پشت امیر تتلو دراومد، شهربانو منصوریان بود که این روزا بازار گشت و گذارش واسه دیده شدن حسابی داغ شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی