|

خوشگلم میدونی هر رُژلب واسه چه فضا و قراری خوبه؟ بیا بگمت تا درست بزنی تو خال

در ظاهر یک خانوم آرایش و اینکه اصلا چه مکانی چه میکاپی براش مناسبه اهمیت زیادی داره که ما در این مطلب به خوبی توضیح خواهیم داد.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- لوازم آرایش از آیتم های مهمیه که خانوما تقریبا از همون سن کم تااا پیری بهش تمایل دارن چرا که حسابی خوشگلاسیون میکنه و اعتماد به نفس بیشتری بهشون میده. البته که این به بدان معنا نیست که بدون آرایش خانوم نباید اعتماد به نفس داشته باشه! خیر. اما استفاده درست و هر جا از این محصولات خفن و رنگی باعث میشه تا آراسته تر و زیبا تر شوید.

اما بین لوازم آرایش هم یه مواردی هست که باز طرفدارای بیشتری داره، مثل رژ لب! خیلی از خانوما هستن که برای آرایش روزانشون مثلا یه رژ میزنن با یه ضدآفتاب و خط چشمِ ریز. پس در کمترین حالت آرایش هم رژ لب حضور داره و واقعا هم تاثیر خوشگلی تو چهره میزاره.

لوازم آرایش هم از اونجایی که هزار جور تقلبی و فیک داره قیمتای مختلفی تو بازار داره با کلی عوارضی که حتی ممکنه شما ندونید و براتون ایجاد شده باشه! اما از این ها که بگذریم و برسیم سر برند های اورجینال و اصل، میتونیم به چندتاشون که بسیار با کیفیت هستن اما خب گرون، اشاره کنیم اما در این بین برندهایی هم وجود دارند که ایرانی هستند و کیفیت بالایی به شما ارائه میدن و در چند سال اخیر خودشون رو ثابت کردند. پس در ادامه ابتدا با چند برند خوب آشنا میشیم و بعد هم با رنگ رژلب هایی که مناسب فضا و قرارهای مختلف هستن.

برند های محبوب خارجی: هدی بیوتی، شارلوت تیبری، کلینیک، مک، دیور

برندهای محبوب ایرانی: مای، شون، کالیستا، این لی، والانسی

beautyfulmag_1640689907

هر رنگ رژ لب واسه کجا خوبه؟!

قطعا شما هم وقتی تیپ و استایل خودتون رو ترکیب کردید و تموم شد میمونید حالا ارایش چه رنگی و چه مدلی به تیپم میاد! یا اصلا جایی که میخوام برم چه رنگ رزلبی براش مناسبه! خب قطعا میدونید که مثلا رزلب قرمز براش واسه نامزدی و جشن عالیه اما برای یک قرار کاری نامناسب ترین انتخابه! پس در ادامه با رنگ رژلب های مناسب برای فضاهای مختلف آشنا میشیم.

موقعیت های روزمره

ما تو طول هفته و ماه بار ها و شاید هر روز میریم بیرون حالا یا خرید داریم یا میریم که قدم بزنیم و...در این شرایط برای اینکه چهره ای بی روح نداشته باشیم و خب خیلی جیغ و تند هم نباشیم بهتره که از رنگ رژلب های رنگ لب استفاده کنیم. مثلا نود که طرفدارای زیادی داره یا صورتی ملایم و یا هلویی که شگفت انگیز خوشگله.

Untitled

عروسی و مهمونی ها

خب توی مهمونی ها و عروسی قطعا یک آرایش خیلی معمولی و کم رنگ و لعاب میتونه شمارو بی روح تر از بقیه نشون بده تازه جدا از اینکه همراه با لباس مجلسی خوشگل باید چهره تان نیز غلیظ تر برسه. جدا از همه تعارفات که برخی خانوم ها دارند که نههه ما با آرایش خیلی کم میریم مهمونی و عروسی، باید بگیم که بیشتر خانوما دوست دارند تا از آرایش غلیظ تر حالا یا به سبک نود و اروپایی و یا رنگ دار و شرقی استفاده کنند بنابراین در چنین شرایطی رنگ رژ لب بهتره که نود و یا قرمز مات یا براق باشه.

chibachistyle_1652271421_3

دورهمی های دوستانه

دیگه داره تاسبتون میاد و کافه گردی و دورهمی های دخترونه و یا دوستانه بیشتر شده. در چنین فضاهایی خوبه که میانه رو باشیم! یعنی چی؟ یعنی هم رنگ و لعاب داشته باشیم و هم غلیظ و عروسی طور نباشیم. برای قرارهای دوستانه که هم سن و سالان خود هستند بهتره که از رنگای بهاری و گوگولی مثل صورتی و یا عنابی و کالباسی استفاده کرد.

chibachistyle_1652271421_4

قرار رمانتیک

برای یک قرار رمانتیک بهتره که هم تاثیر گذار و زیبا باشید و هم پر رنگ و غیر طبیعی نباشید. به خصوص برای قرار اول بهتره که چهره خود را به همان شکل اصلی نگه دارید و خیلی تغییر نکنید اما برای اینکه آراسته و شیک باشید بهتره که از رنگ هایی مثل آلبالویی، قرمز روشن و صورتی بهره بگیرید.

Untitled

قرارهای کاری و رسمی

در قرارهای کاری و رسمی نیاز به صورتی یکدست اما در عین حال سنگین و خانومانه دارید پس بهتره که آنچنان سنگین و قرررمز آرایش نکنید و از طرفی هم زیبایی خود را داشته باشید. پس برای این مواقه استفاده از رژلب های قهوه ای، نود و کالباسی بهرین پیشنهاد خواهد بود. 

chibachistyle_1652271421_6

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما رو دنبال کنید.​​​​​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی