|

پیانو نوازی محشر "مهراوه شریفی نیا" با تیپ خارجکی؛ بزن و بخونِ خانوم رو صحنه!

مهراوه شریفی نیا بازیگر جذاب ایرانی می باشد که استعداد خفنی در نواختن پیانو نیز دارد و در تئاتر همراه با پیانو خودشم آهنگ خوند.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مهراوه شریفی نیا بازیگر جذاب و خوش نقش ایرانی می باشد که استعداد بسیار خوبی در این عرصه دارد و از همان بچگی هم با این فضا آشنا بوده و ایفای نقش کرده. وی دارای چهره ای نچرال اما زیباست که چندان علاقه ای هم به حاشیه سازی و نشون دادن خود از این طرق نیست. مهراوه شریفی نیا حتی صفحه اینستاگرامش هم چندان فعالیت ندارد اما اونقدری پرطرفدار هست که آنفالوش نکنن که هیچ، 6.5 میلیون کاربر هم دنبال کننده اش هستن!

مهراوه شریفی نیا هم در سینما وهم در تلویزیون بازی کرده که خب شاید تاثیر گذار ترین آن را بتوان سریال طولانی و جذاب "کیمیا" دونست. وی در خانواده ای هنری بزرگ شد که مادر و پدر هر دو از بازیگران اسم و رسم دار و خفن سینما بوده و هستند و انگاری بعضی موارد مثل بازیگری تو رگ و خون یک خانواده جریان پیدا میکنه.

اما مهراوه شریفی نیا به جر استعداد بازیگری دستی هم در نواختن و موسیقی دارد. او هم فلوت زنی را به خوبی بلد است و هم یک پیانیست حرفه ای می باشد که در یکی از تئاتر هایی که بازی داشت هم از این هنر خود استفاده کرد و علاوه بر پیانو زدن خود نیز همراهی کرده و آواز میخواند و در دل هوادران قند آب میکند!

جنجال لباس مهراوه خانوم در خارج از کشور!

مهراوه شریفی نیا گاهی اوقات با لباس و پوشش خود جنجالی می شود. اما شاید بگین حجابش به خودش ربط داره اما مواردی هست که به نسبت اندام بادی در نظر گرفته بشه چرا که اگه موردی به درستی در استایل انتخاب نشه نه تنها زیبایی نداره بلکه بد شکلی و بد هیکلی شخص رو هم نشون میده. 

مدتی پیش هم عکسی از مهراوه شریفی نیا در خارج از کشور منتشر شد که خانم بازیگر با توجه به اندام تو پری که دارد پوششی بسیار نامتعارف را نیز انتخاب کرده است.

7183_449

مهراوه شریفی نیا در کل بی حاشیه است و سعی دارد تا در هیچ موضوعی هم اظهار نظر نکن تا چیزی هم پیش نیاید. مهراوه علاقه زیادی داره که رو پاهاش مانور بده و خب چون سفید پوست هم هست زیبایی زنانه اش دو برابر می شود. در ادامه تصاویری از خانم بازیگر مشاهده می کنید که این موضوع را نشان میدهد!

bazigarane_zan_style_1639892982_2

bazigarane_zan_style_1638688500_1

bazigarane_zan_style_1640677459

مهراوه شریفی نیا" شوهر گیر نمیاد!

مهراوه شریفی نیا از بایگران خانومی هستش که با وجود اینکه سن کمی نداره اما هنوز ازدواج نکرده و خبری هم ازش نیست. مهراوه خانوم وقتی که در برنامه "دورهمی" دعوت شد به سوال عجیب مهران مدیری جواب داد. آقای مدیری در این بخش از برنامه از خانوم بازیگر میپرسه کسی نمیگیره شمارو؟ شوهر گیر نمیاد!

طلاق مادر و پدر و ازدواج دوباره مامان جان!

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان سال ها پیش از هم جدا شدند و مادر مهراوه بعد از ان با آقای محمد کریمی هراتی ازدواجی دوباره داشت اما هنوز خبر موثقی از ازدواج دوم آقای شریفی نیا نیست.

مهراوه و ملیکا شریفی نیا نیز بعد از طلاق این دو هنرمند در کنار پدرشان به زندگی خود ادامه دادند.

Untitled

Untitled

بیوگرافی مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در 29 فروردین ماه 1360 در تهران متولد شد. او دیپلم ریاضی فیزیک دارد و مشغول تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه هنر تهران می باشد و ساز تخصصی او پیانو است.

شریفی نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی