|

بهاره رهنما 130 کیلویی چطور اینقدر خفن شد؛ وسوسه پول یا عشق حاجی و پریا؟

بهاره رهنما که مدتی بود هیچ پست و استوری از حاجی منتشر نمی کرد و حتی در معرفی برند و فروشگاه جدید حاجی هم نبود پستی عاشقانه از او منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بهاره رهنما جزو بازیگرانی است که یا خیلی دوستش دارند و یا از او منتفرند. بهاره خانوم که با حضور در سریال زیرزمین سروش صحت معروف شد و بعد تر با حضور در سریال پژمان به شهرت رسید.

به گزارش «شایانیوز» بهاره رهنما 48 ساله را باید جزو بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون است چرا که اولین حضور او در پرده نقره ای سینما مربوط به 1371 و حضور در فیلم سینمایی افعی بود. بهاره بازیگری بود که به اعتقاد بسیاری خودش را حیف کرد در واقع او مصداق بارزی است از هنرمنتدی که استعدادش در مسیر اینستاگرام هرز رفت.

پیمان قاسم خانی نویسنده و کارگردان و همسر سابق بهاره رهنما درباره استعداد بازیگری او این طور می گفت: «در این چند وقتی که بازی‌های او را در تئاتر دیده‌ام، تازه به استعدادش پی برده‌ام. قبل از آن، می‌دانستم او بازیگر خوبی است، اما معتقد بودم که در جاهایی دارد تکراری می‌شود ولی در چند کار اخیری که از او دیدم فهمیدم توانایی‌هایی داشته که دیده نشده و حتی خود من هم که نزدیکش هستم، ندیده بودم.»

به هر روی بهاره رهنما با تصمیم های اشتباهی که گرفت از یک بازیگر درجه یک و قابل اتکا به یک شاخ اینستاگرام تبدیل شده که گویی نه تنها اهالی سینما و تلویزیون بلکه خودش هم تمایلی برای حضور دوباره در عرصه بازیگری ندارد. آخرین اثری هم که بهاره رهنما در آن به عنوان بازیگر ایفای نقش کرد سریال نمایش خانگی گیسو بود که به اعتقاد تماشاگران و حتی عوامل خود این سریال یک شکست مفتضحانه برای منوچهر هادی بود.

به هر روی از این ها که بگذریم بهاره رهنما این روزها تمام وقتش را در اینستاگرام می گذراند. او به کمک ادمین هایش چندین صفحه فعال در اینستاگرام دارد که روی هم رفته در حدود 5 تا 6 میلیون دنبال کننده دارند. بهاره رهنما که در یکی دو ماه اخیر کمتر از شوهر و دختر مطلب می گذاشت و حتی شایعه شده بود او از همسرش یعنی امیر خسرو عباسی هم جدا شده بعد مدتها از آن ها عکس و استوری گذاشت تا نشان دهد هنوز عاشق یگانه دخترش و همسرش است.

بهاره رهنما و همسرش

بهاره رهنما و دخترش پریا

البته بهاره خانوم در حالی از دخترش هم گفت که همچنان به فکر اینستاگرام و چالشی است که برای جذب مخاطب بیشتر گذاشته است. بهاره خانوم آخرین بار که عکس دخترش را منتشر کرده بود مربوط به جشن تولد خودش بود

پریا قاسمخانی دختر بهاره و پیمان که ساکن اتریش است و گویا آنجا درس موسیقی می خواند حدود یک ماه پیش برای تولد مادرش به ایران آمده بود. پریا برای تولد مادرش یک کادو عجیب و غریب آورده بود.  او یک مجسمه کرگدن برای مامان خانوم آورد و مادرش را خیلی قوی و محکم خطاب کرد. احتمالا کرگدن را هم نمادی از همین موضوع دانسته!

کادوی پریا قاسنخانی به مادرش

در کنار کرگدنی که پریا برای تولد مادرش آورده بود که در نظر بهاره خانوم رهنما از اسکار هم ارزشمندتر است آنچه که در تیپ و قیافه پریا جلب توجه می کرد تتوی بود که این دختر 23 ساله روی گردنش زده بود. البته ناگفته نماند خود بهاره خانوم هم انگار به تتو علاقه زیادی دارد چرا که در تصاویر که اخیراً از خانم بلاگر منتشر شده او روی گوش و دست های خود تتو زده است.

بهاره رهنما و پریا قاسمخانی

تتوی بهاره رهنما

تتوی بهاره رهنما

بهاره رهنمای 130 کیلویی چگونه اینقدر خفن شد؟

بهاره رهنما زمانی که هنوز همسر پیمان قاسم خانی بود به گفته خود 130 کیلو وزن داشت و اینکه اصلا کسی او را جز قالب بازیگری نمیشناخت، اما حالا خود را به وزن 70 کیلو رسانده و به جایگاهی رسیده که چند برند را اداره می کنید و روزانه آنقدر سرش شلوغ است که پست و استوری اش لحظه ای خالی نمیماند!

اما نکته جالبی که در این میان است تغییر بهاره خانم قبل و بعد حاجی است. بهاره به گفته خود پدرش با هر دو ازدواجش مخالف بوده زیرا معتقد بود دخترش کامل است و اصلا نیازی به شوهر ندارد! اما حالا در ادامه تصویری که زمان خواستگاری از او منتشر شده را با حالا مقایسه می کنیم.

بهاره رهنما در کنار پدر و همسرش

بهاره رهنما

سوال اینجاست مگر حاجی چه داشته و یا چه کرده که بهاره رهنما را از این رو به آن رو کرد و حالا رهنما با وجود اینکه چندان مورد علاقه مخاطبین نیست اما در کسب و کار و زندگی موفق و در حال پیشرفت است.

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  عشق پول😎🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 • پ ی ارسالی در

  باسلام ورزش سبزیجات و۰۰۰۰۰🌹

 • علی ارسالی در

  وقتی همه چیزت بشه پول بقول خودش,دیگه هرچیزی ازاده,!!!!!متعصفانه وقتی خوانواده اوضاع اقتصادی خوبی نداشته باشن,اینجورادمها برای پول دست به هرکاری میزنن,وازشهرتشون به نحو بدی سواستفاده میکنن,

 • سارا ارسالی در

  قیافه بدون آرایشت وقتی صبح از خواب پا میشی عین روح

 • سارا ارسالی در

  اینا همش صحنه سازیه. پس فردا حاجی برمیگرده

 • ناشناس ارسالی در

  خیلی ادم مزخرفی هست خجالت نمیکشه بااین سنش عقده چندساله داره درمیاره مثل دختره ۱۴ساله رفتارمیکنه

 • ناشناس ارسالی در

  خرسی که به روباه تبدیل شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی