|

ناز و کِرشمه "خانوم مجری" با رفیقش تو ماشین واسه آقایون؛ چه خورد و خوراک مُفصلی!

صبا راد مجری سابق و بلاگر امروزی که برای تولید محتوای پیجش از هر چیزی استفاده میکرد اینبار برای فالووراش دابسمشی عاشقانه منتشر کرد!

لینک کوتاه کپی شد
1

صبا راد مجری محجبه تلویزیون و برنامه به خانه بر میگردیم است که این روزها تبدیل به بلاگر بی حجاب اینستاگرام شده و برای جذب فالوور از هررر چیزی که شما فکرشو کنید پست و استوری میزاره.

به گزارش«شایانیوز» صبا راد در صفحه اینستا خود بیش از 747 هزار دنبال کننده دارد که نصفشون عاشق و شیفته صبلی (به خودش میگه) هستند و نصف دیگه هم از اینهمه خودنمایی و فخرفروشی و البته تبلیغ مخالف او هستند. صبا راد صدای خوبی داره و خب ازونجایی که سالها در رادیو و تولیویزیون نیز کار کرده رو صداشم کار کرده. حضور همسر خوانندش آقای مانی رهنما رو هم نمیشه نادیده گرفت تو تنظیم صدا و بهتر شدنش، به همین دلیل اصلا خیلی ها به خاطر صدای خوش صبا راد تو پیجش موندن!

وی در روز استوری های زیادی میزاره و از روزمرگی و خواب و بیدار و ارایش و شوهر و غذا و...همه و همه رو به کاربر نشون میده تا تولد محتوا بشه. البته که صبا راد ظاهرا دست پخت و سلیقه خوبی هم داره. در ادامه نمونه ای از استوری های خانم مجری بلاگر رو مشاهده می کنید که بیتنشون هم تبلیغاتش رو میزاره!

sabarad.official_2749359314273945197_1108653063

البته که صبا خانوم بعد از انی استوری ها به همراه مسرش مانی و زوجی دیگر به سفر شمال رفتند و آموزش رو برای فالوور های عزیزش نزاشت و گفت برسه به جایی که نت خوب باشه تا بزاره!

اما پشت بندش استوری های تبلیغاتش رو که یکی دوتا هم نبودن منتشر کر و صدای کاربران رو دراورد. قطعا برای یک بلاگر پول مهمتر از چیزیه که کاربر میخواد و خب تبلیغ و معرفی باید به موقع انجام بشه! در ادامه نگاهی به یکی از تبلیغات خانم مجر بی اندازیم که قبلا آزاده نامداری رو مورد انتقاد قرار داده بودن واسه کم حجابی در خارج از کشور، حالا خودشون برای درآمد و فالوور تا هر چیزی رو استوری می کنن که البته این تیپ صبا در مقابل موارد دیگش خیلی هم خوبه!

sabarad.official_2693624782372573722_1108653063

صبا راد علاوه بر حرف زدن و گویندگی و خلاصه اینجور چیز ها، علاقه زیادی هم به خوانندگی داره و یکی دو باری هم با اقای شوهر اینکار را انجام داده است. این دو هنرمند حتی موزیک هم همراه با هم خوانده اند که خب به دلیل محدودیت خوانندگی خانم ها در ایران صبا راد هم یکم همراهی کرده اما قطعا اگه بخونه صدای خوشی هم خواهد داشت.

حالا صبا خانوم همراه با رفیق جانش تو ماشین دابسمشی داشتند که همراه با اهنگ لب خونی میکنن و ناز و اداهایی خانومانه هم میریزند.

او که سال ها پیش با مقنعه جلو دوربین تلویزیون ظاهر میشد حالا با تیپ هایی تنگ و نه چندان جالب برای جذب فالوور جلوی دوربین گوشی می آید و آواز می خواند! در ادامه ویدیویی که صبا راد و همسر جانش عالیجناب مانی رهنما (به گفته خودش) منتشر کردند را مشاهده می کنید.

خانم مجری در کپشن این پست نوشت:

ماه و پلنگ منتشر شد…اولین تجربه همخوانی من با تیمی عزیزومحترمراستش افتخار همکاری با مانی جانم رو بارها در عرصه های مختلف داشتم اما این بار بقدری این تجربه متفاوت بود که تا همیشه در قلبم روشن و زیبا می مونه بینهایت ممنونم از حمایت و همراهی شما که به من افتخار می دید و صدای منو می شنوید امیدوارم دوست داشته باشین

sabarad.official_1638905516

آقای شوهر هم در نظرات آن ویدیو کامنتی عاشقانه نوشت:

بسیار زیبا همراهیم کردی منکه همیشه صدای آوازتو رو شنیده بودم و برات آهنگ هم ساختم ولی برای شنیدن صدات در صحن جامعه امیدوارم جوونی رفته امون رو کم نداشته باشیم عشقم

وقتی مانی با همسرش بلاگرش همراهه

مانی رهنما همسر خواننده صبا راد است صبا که ظاهرا همانند بهاره رهنما با ازدواج و شوهر دومش حسابی شکوفا شد و پایه ای برای جنگولک بازیاش پیدا کرد. البته که آقای شوهر میدونه داره چیکار میکنه و صبا راد از طریق اینستاگرام روزانه تبلیغات بسیاری میزاره و برای هر 15 ثانیه هم میلیونی پول میگیره.

صبا+راد

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    سلام خانم مجری شما موقع تخم مرغ درست کردن اون سفیده کوچک رو جدا نمی کنید؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی