|

تیپ سَمی "بهاره رهنما" فالوورا رو شوکه کرد؛ اندام تُپل با فیگورای ناجور!

بهاره رهنما چهره معروف اینستا و سینما با عکس های کیش و تیپ نه چندان جذابش فالوورا رو حسابی خوشحال کرد!!!

لینک کوتاه کپی شد
3

بهاره رهنما بازیگر که بهتره نگیم چون در گذشته بازیگر و هنرمند بودن و الان تنها سیاستمدار هستند که با سیاست و برنامه ریزی قبلی خود را به شهرت و البته پول زیاد رسوند و دست اخر هم مردم رو بی دست و پا خطاب کرد!

به گزارش«شایانیوز» بهاره خانم رهنما خیلی وقته که دیگه به کلی تغییر رویه داده این تغییر نه تنها تو رفتار و کارهای روزمرش وجود داره بلکه بعد از ترکیه رفتنش تیپ هایی جلف و نامتعارف هم داره. قبل از اون با حاجی جان هم عکس های زیادی منتشر میکرد و خلاصه عشقشونو کرد بود تو چشم همه اما ظاهرا انقضای این عشق هم به سر رسید و دیگه خبری از آقای امیر خسرو هم نیست.

داشتیم میگفتیم این عوض شدن علاوه بر استایل در چهره خانم بازیگر هم خیلی حاشیه دار شد به طوری که بهاره رهنما قبل از عمل زیبایی پلکش اصلا آرایش های پلنگ طور نمیکرد اما حالا کافیه از فالووراش باشین تا با استوری های روزانه متوجه داف شدن چهره اش نیز شده باشید.

ladyrain.baharehrahnama_1641294588_1

اما بهاره رهنما چند روز پیش به کیش سفر کرده بود اونم بدون آقای شوهر! حالا اینکه بدون ایشون سفر های داخلی و خارجی داره شاید بشه گفت یک مسئله شخصی و خانوادگیه، اما اینکه تو بهاره رهنما که همیشه پای ثابت مراسمات امیرخسرو بود و تازه دوستای بازیگرش رو هم عوت میکرد حالا تو افتتاحیه شعبه جدید حاجی جان حتی حضور هم نداشت!

خانوم بازیگر چند وقتیه که مدام عکس های کیش رو منتشر میکنه با ژست و کپشن های مختلف اما خب سوال کاربران اینه که چرا حاجی نیست و ممکنه طلاق گرفته باشن؟ و اگر هست چرا هیچ ردی ازش نیست و بهاره رهنما هم با پوشش هایی ناجور بسیار ناجور و تنگ هی عکس میزاره! در ادامه تصاویر خانم بازیگر را مشاهده می کنید که با تیپی نه چندان جالب و کوتاه و البته فیگور هایی بچگانه می باشد.

elyas7k_1641397867

b.rahnama_1641964393

b.rahnama_1641964781

b.rahnama_1641498036

اما جالب تر از تصاویر بهاره خانوم، کپشن هایی هستش که مینویسه و بیش از پیش مخاطبین و مرم رو عصبانی میکنه. وی در چند پست اخیر هم رباره وفور مواردی تو زندگی مثل مهربانی، هدیه، روابط، خوشبختی و ...صحبت میکنه و در آخر هم پول رو تنها عامل فراوانی و خوشبختی نمیدونه!

البته که حرف خانم بازیگر کاملا درسته اما شنیدن این موارد از زبان کسی که پولش از پارو بالا میره اونم بدون زحمت خاصی و کسایی که مثل خودش مرفه نیستند رو بی دست و پا میدونه نمکی به زخم مردم که نه تنها از کپشن لذت نمیبرن و استفاده نمیکنن بلکه با الفاظ ناجور کلی هم نظر میدن.

b.rahnama_1641964590

اگر سری به پیج بهاره رهنما بزنید هم متوجه انرژی منفی نظراتش خواهید شد که چقدر تو چشم مخاطب منفور شده و هم اینکه حتی یک کامنت از یک هنرمند و سلبریتی معروف نمیبینید و به قول یکی از کاربران تنها هنرمندیه که هیچ هنرمندی براش کامنت نمیزاره!

ladyrain.baharehrahnama_1640773013

بهاره رهنما به تازگی چالشی به راه انداخته تا عید که با فالوور ها هر روز نکته ای مثبت رو درمون بزارن و انجام بدن مثل موار غذایی، ورزشی، سلامت و... که به زندگی بهتر برسن. اما خوبه که خانم بازیگر اول از پاکسازی خودش و پیجش شروع کنه تا اینهمه انرژی و نظر منفی مردم تو پشت هاش نباشه!

بهاره رهنما از زنان محکم و مستقل جامعه می باشد اما بای این رو هم در نظر بگیره که با تبلیغات و خودشیفتگی و فخرفروشی به فالوور ها به جایی تو دل مردم نخواهد رسید حالا هی چالش بزاره!!!

ladyrain.baharehrahnama_1626865456_1

و در اخر همونجور که شما هم خوب میدونید بهاره رهنما تو هر چیزی دستی برده و فعالیت داره توش. از بیزینس و برند شخصی و ارایشی و پوست و موارد زیبایی و جراحی و ...شاعر هم هستند و ظاهرا شعر های خانم بازیگر به چاپ هم رسیده و چند کتاب دارند! حالا در ادامه نمونه ای سَمی از اشعار او را خواهید دید!

 

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  دیگه حالمون رو بهم زده. من بعنوان یه مرد ، میخوام سر بزارم به بیابونی که این توش نباشه.

 • هادی ارسالی در

  این چرا اینجوری میکنه
  چه کمبودی داره
  بابا ۱۴ ساله که نیستی.سن و سالی ازت گذشته
  خجالت هم خوب چیزیه

 • ناشناس ارسالی در

  🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • ناشناس ارسالی در

  بهاره رهنما نه من کمبود دارم نه حسودوبخیلم نه هیچی فقط میخوام یک چیزی بهت بگم هر کاری که با سر و صورت میکنی ده سال قیافه ات پیر تر نشون میده البته پیری قبل از بوتاکس جذابتر بودی الان خیلی پف و زشت شدی عزیزم خدایی خیلی بد ریخت شدی البته با عرض پوزش

 • لاله ارسالی در

  عالی بود بهاره خانم

 • ناشناس ارسالی در

  خداشفاش بده ابروروخورده حیاروقی کرده

 • علی اکبر ارسالی در

  بهاره رهنما از خود راضی

 • سما ارسالی در

  آخه چیه این تاپالو هی میزارید

 • مریم ارسالی در

  چقد چشماش زشت شده انگار چشمای پیرزن

 • ناشناس ارسالی در

  خجالت‌ بکش‌ از‌ سن‌ سالت‌ حداقل‌ پاهاتو‌ بپوش‌
  این‌و‌بدون‌ خوشگل‌ هم‌ ک‌نیستی
  امسال‌تو‌ ک‌ کشور‌ نا‌ بود‌ کرده‌ بس‌کن‌دیگه‌ حالمون‌ به‌ هم‌ زدی
  نامردی‌ اگر‌ پخش‌نکنی‌ نظرمو
  وقتی‌ یه‌ مرد‌ میگه‌ من‌ بهعنوان‌ یه‌ مرد ‌با‌دیدن‌ حاظرم‌ سر‌به‌ بیابون‌ بزنم‌ چ‌ انتظاری‌ از‌ خانما‌ داری‌ آبروی‌ هر‌چ‌ زن‌ بردین

 • ناشناس ارسالی در

  کوالا

 • ناشناس ارسالی در

  من موندم ببینم بهاره کی دست بر میداره حالمو بد کردی هر چی حدو اندازه ی داره اااه اااه جان یدونه دخترت بس کن برو بشین سر زندگیت قرمه سبزیتو دروس کن عکس عکس عکس دیدم دیگه شورشو دراورده

 • ناشناس ارسالی در

  بمعنی واقعی زشت شدی بهاره

 • بابک تهرانی ارسالی در

  فـیگورهـارو نگاه توروخـدا... عـین بچـه هـای ده سـاله.
  واقـعـاً عـقـلش دیگه شــده اندازهٔ یِـ بچـهٔ ده ســاله. مُـخـش داره هـی هـر روز بیش تـر آبـــ مـیـره.
  روح روان هـمـ نگو.

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی