|

دلبری "بهنوش طباطبایی" با موی خرمایی و لاک جیغ؛ هم خوش اندامه هم خوش فِیس!

بهنوش طباطبایی بازیگر معروف ایرانی که بعد از طلاق ظاهرا زندگی خوش تری را سپری می کند و تصاویر زیادی هم از خود در اینستاگرام انتشار میدهد.

لینک کوتاه کپی شد

بهنوش طباطبایی بازیگر جوان و خوشگل ایرانی می باشد که با بازی در فیم "کلاغ پر" همراه با محمدرضا گلزار و مهناز افشار ایفای نقش داشت. وی از هنرمندان خوشگل و کم حاشیه تلویزیون است که بعد از طلاقش تنها کمی فاز دِپ داشت و بعد از آن نه تنها ناراحت نیست بلکه خیلی هم فعال و اکتیو شده و حسابی زندگیشو ساخته.

به گزارش«شایانیوز» بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل بازیگر معروف بوده است. آقای بازیگر بعد از طلاق با خانم رعنا آزادی ور ازدواج کرد اما بهنوش همچنان مجرد مانده، لااقل اینطور نشون میده! 

از این ها که بگذریم بهنوش طباطبایی در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد اما اهل تبلیغات و استفاده های اینجوری از پیجش نیست. وی بیش از 8 میلیون دنبال کننده دارد که با توجه به تعداد لایکاش و ویو هایی که ویدیوها میخوره ظاهرا این میزان فالوور فیک به نظر میرسه. خانم بازیگر تصاویر زیادی از خود منتشر می کند و اغلب هم در تلاش است تا خود را شاد و موفق نشان دهد تا بعضیا فکر دیگه ای به سرشون نیاد!

بهنوش طباطبایی به تازگی تصویری نیم رخ و البته با ماسک از خود منتشر کرد و کپشنش را هم شعری از حافظ نوشت.

behnoushtabatabai_1641722109

بهنوش طباطبایی از هنرمندانی است که گاهی تیپ و استایل هایی جذاب دارد و گاهی هم چنگی به دل نمیزد. به خصوص که مراسمات سینمایی باشه دیگه اصلا به مذاق کاربران خوش نمیاد.

behnoushtabatabai_1585132147

راستی بهنوش طباطبایی همانند خیلی از هنرمندان دیگر گربه ها را خیلی دوست دارد و خودش هم یک گربه خنگ و پشمالو به نام نارنگی نیز دارد که این هم در چند سال اخیر تبدیل به مد و کلاس گذاشتن شده! در ادامه پست بهنوش خانم را با لباس اندامی و قرمزش مشاهده می کنید.

ظاهرا این چند سال اخیر نه تنها به هنرمندان و سلبریتی ها تو پیج هاشون گیر نمیدن و کاری ندارن چجوری میپوشن بلکه تو مراسمات سینمایی هم به راحت ترین شکل ممکن استایل هایی نامتعارف دارن و باز هم کسی بهشون کاری نداره!

behnoushtabatabai_1639155229

شاهکار بینی و فالوور فیک

اما نکته ای که کمی اغراق آمیز است تعداد لایک و بازدید های خانم بازیگر در اینستاگرام است که با تعداد زیاد فالوور هایش زیاد همخوانی ندارد.

وی 8.2 میلیون دنبال کننده دارد اما پست هایش خیلی خیلی کمتر از اینها بازدید دارد و برخی کاربران می گویند میان خانم های بازیگر انگاری مسابقه ایجاد شده و اگر کسی فالوور بالا نداشته باشد از قافله عقب مانده! ناگفته نماند کمی قبل تر از عمل زیبایی بهنوش طباطبایی گفتیم، در ادامه ویدیویی که برای سال 76 است را مشاهده می کنید که خانم بازیگر هنوز عمل نکرده بودند و چهره به کلی فرق داشت!!!

خیلی ها با دیدن این فیلم متعجب شدن چرا؟ چون خانم بازیگر حالا چهره و اندامی بسیار تراشیده و خوشگل دارد که خب دیدن این ویدیو به ذوقشون زد.

behnoushtabatabai_1535211740

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی 27 اردیبهشت ماه 1360 در یوسف آباد تهران به دنیا آمد. طباطبایی در رشته مهندسی کامپیوتر دارای مدرک لیسانس و در رشته روانشناسی بالینی دارای مدرک دکترا است. او دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذراند.

ناگفته نماند بهنوش طباطبایی حالا استاد دانشگاه شده و تدریس نیز دارد. او نیز ورزش را به طور حرفه دنبال میکند و اندامی زیبا و ورزشکار دارد.

بهنوش+طباطبایی

behnoushtabatabaiee_1621776656

«بهنوش طباطبایی» و «مهدی پاکدل» حدودا 5 سال و چند ماه زندگی مشترک توأم با فراز و نشیبی را تجربه کردند اما به مانند بسیاری از زوج های جوان که این روزها دور و برمان فراوان از آنها می بینیم زندگی زناشویی این دو نفر هم نتوانست بیشتر از این دوام بیاورد و این دو نفر تصمیم به جدایی گرفتند.

به مانند اغلب جدایی های هنری خبر جدایی این زوج هم ابتدا در قالب شایعات بود که منتشر شد و با اتفاقی که در صفحات اجتماعی این دو نفر افتاد این شایعه پررنگ شد.

behnoushtabatabai_1436863726

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی