|

کافه گردی "بهنوش طباطبایی" با آبجی جونش؛ بهنوش خوشگل تره یا تینوش شون؟

بهنوش طباطبایی با انتشار تصویری در اینستاگرام از کافه گردی خودش و خواهرش تینوش گفت و این که چقدر به هم وابسته اند.

لینک کوتاه کپی شد

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تئاتر که مدت هاست دیگر با صداوسیما همکاری ندارد بعد از جدایی از مهدی پاکدل بیشتر اوقات خود را با پدر و مادر و البته خواهر و خواهرزاده بامزه اش می گذراند.

به گزارش «شایانیوز» البته بهنوش خانم طباطبایی یک عزیز و دوست‌داشتنی هم دارد که انگار خیلی هم به یکدیگر وابسته هستند. این عزیز جان خانم بازیگر نارگی خان گربه خِپل و پشمالوی بهنوش طباطبایی است.

ظاهرا نارنگی همدم این روز های خانم بازیگر است زیرا به تازگی با انتشار تصویری جذاب از این گربه خپل متنی نوشت و او را با شوهر جانش مقایسه کرد!

این بازیگر زن با انتشار تصویری که در ادامه مشاهده می کنید نوشت:

درسته که یه گربست اما آداب معاشرت با آدمها رو بلده، فهم میکنه

وقتی آدمی داره باهاش حرف میزنه با دقت بهش گوش بده و به چشماش نگاه کنه

نه اینکه مدام سرش به بازی با دُمش باشه یا قیافه ی بی حوصله ها رو به خودش بگیره که مثلا خوابم میاد

این گربه ی نازِ من اصلا ناز کردن رو با بی محلی اشتباه نمیگیره انقدر که بلده کاره

behnoushtabatabai_1634642212 (2)

همان طور که در ابتدای متن اشاره شد بهنوش رابطه بسیار گرم و صمیمی با خواهرش تینوش دارد و به تازگی تصویری هم از کافه گردی این دو خواهر در فضای مجازی منتشر شده است.

film_clip_ax_1637008372

از این ها که بگذریم بهنوش طباطبایی چندی پیش تصویری از کارت عضویتش در انجمن علمی روان‌شناسی تربیتی ایران را منتشر کرد و ورود خودش به خانواده روان‌شناسی تربیتی را جشن گرفت. حالا خانم دکتره ما استاد دانشگاه شده و برای اولین بار با دانشجویان خود دیداد داشته است.

behnoushtabatabai_1636106306

بهنوش خانم ظاهرا خیلی به حجاب اعتقادی ندارد و بسیاری از تصاویری و استوری هایی که منتشر می کند حجاب و پوشش مناسبی ندارد. او به تازگی هم یک عکس استوری کرده که با آرایش کامل بسیار زیبا و دلربا شده است. البته آنچه که در این عکس مورد توجه کاربران قرار گرفت عمل سانترال لب بهنوش بانو بود که چهره او را بسیار دلنشین تر کرد.

hashiye_va_havashi_1635458095

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی