|

وقتی "خانم و آقای بازیگر" خیلی ریز جیک تو جیک میشن؛ بعدا صدای رابطه اینام درمیاد!

هدی زین العابدین بازیگر جذاب ایرانی می باشد که در اکران فیلم آتابای تیپی شبیه به امیر جدیدی زده بود و همین موضوع باعث حساسیت کاربران شد.

لینک کوتاه کپی شد

هدی زین العابدین بازیگر خوشگل و مدل ایرانی می باشد که با بازی در سریال "سقوط یک فرشته" بیشتر شناخته شد اما حالا در سینما فعالیت دارد و چند روز پیش هم با ارسلان امیری به فستیوال خارجی رفته بود. ناگفته نماند بازی جذاب هدی زین العابدین در سریال شبکه خانگی "رقص روی شیشه" نیز در نقش دختری تخس و معتاد جالب بود.

به گزارش«شایانیوز» هدی زین العابدین با وجود سن کمش اما سابقه و کارنامه خوبی دارد. وی دارای چهره و استایلی جذاب است و به خال لبش معروف. هدی زین العابین در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد اما به سبک هنری نه هر چیزی که دستش آمد بگذارد!

وی چند روز پیش به همراه رضا کیانیان برای اکران فیلم "آتابای" ساخته نیکی کریمی دعوت شده بود که تیپ و استایل این بازیگر کمی حاشیه ساز شد. پوشش هدی زین العابدین شباهت زیادی به استایل امیر جدیدی در اکران فیلم قهرمان داشت که به دلیل ست های ریزی که نوید و فرشته قبلا در مواقع مختلف میزدن و دست آخر هم ازدواج کردند، شک و شبهه هایی هم برای رابطه این دو هنرمند ایجاد شد و کاربران را حساس کرد. در ادامه تصاویر را مشاهده می کنید.

hoda_zeinolabedin_1640806643_1

hoda_zeinolabedin_1640806643_2

هر دو پوشش، شامل پالتو و شومیز جین بود. پالت رنگی شتری و ابی برای این فصل خیلی جذابه فقط باید سراغ طیفی برید که مناسب رنگِ پوست شما باشه. اما خب اگه واقعا خبری بین هدی زین العابدین و امیر جدیدی باشه باید اعتراف کرد که به هم میان و زوج جذابی خواهند شد.

tarahanelebas_1640875588_1

هدی زین العابدین: شرافتمندانه بازیگر شدم نه مثل بعضیا ...!

آنچه که در تصاویر و عکس های هدی خانم جذاب است خال گوشه لب اوست که به اعتقاد فالوورها جذابیت هدی را دو چندان کرده است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید هدی خانم قبل از اینکه به شهرت برسد و معروف شود کار بازیگری را با تبلیغ برای برنج آوازه شروع کرد و در تیزر تبلیغاتی این شرکت ایفای نقش داشت.

البته هدی زین العابدین در گفتگویی قابل تامل درباره علاقه اش به هنر بازیگری می گوید: «من به این هنر و حرفه بسیار علاقه مند بودم و از راه شرافتمندانه و درست وارد این کار شدم».

همین جمله کافی است که مخاطب بداند و تاویل کند که برای رسیدن به پرده نقره ای و جعبه جادو راه های غیر شرافتمندانه نیز وجود دارد.

hoda_zeinolabedin_1631643896

هدی زین العابدین (hoda zeinolabedin) از چهره هایی است که در سالهای اخیر توانسته کم کم در قاب سینما و تلویزیون حرفی برای گفتن داشته باشد. این بازیگر کشورمان 11 تیر سال ١٣6٨ در شهر کرج متولد شد. هدی تحصیلاتش را در زمینه گرافیک ادامه داد و در این رشته فارغ التحصیل شد و دستی در عکاسی هم دارد.

این بازیگر جوان کشورمان در یک خانواده پنج نفره متولد شد و یک خواهر و یک برادر دارد و پدرش مغازه دار بوده و مادرش سالهاست که فوت کرده است.

hoda_zeinolabedin_1566304581

ازدواج خانوم بازیگر

هدی زین العابدین فعلا تصمیمی برای ازدواج کردن ندارد و تا به امروز در مورد ازدواج وی هیچ خبری منتشر نشده است.

hoda_zeinolabedin_1553185608

hoda_zeinolabedin_1549059590_1

hoda_zeinolabedin_1550483089_2

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی