|

خالِ لب "هدی خانوم" چه دلایی که نبرده؛ چشم بد دور که بسیار هم بجا افتاده!

هدی زین العابدین بازیگر جوان سینما و تلویزیون تصویری جدید از خود رد اینستاگرام منتشر کرد

لینک کوتاه کپی شد

هدی زین العابدین بازیگر خوش چهره و جوان سینما و تلویزیون که با وجود سن و سال کمی که دارد (متولد 1368) کارنامه قابل دفاعی دارد و اگر به سوابق و فعالیت های هنری او نگاه کنیم چه زمانی که در تلویزیون بود و در سریال هایی نظیر سقوط یک فرشته و آشپزباشی حضور داشت و چه زمانی که به سینما رفت و عرق سرد، طلا و سمفونی نهم را بازی کرد. اما شاید سکوی پرتاب هدی را باید شبکه نمایش خانگی دانست چرا که هدی با رقص روی شیشه و بلافاصله بعدش حضور در کرگدن به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد.

به گزارش «شایانیوز» هدی زین العابدین علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد وی به تازگی در اینستاگرامش عکسی را از خود با چهره بدون آرایش منتشر کرد.

hoda_zeinolabedin_1636395536

آنچه که در تصاویر و عکس های هدی خانم جذاب است خال گوشه لب اوست که در به اعتقاد فالوورها جذابیت هدی را دو چندان کرده است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید هدی خانم قبل از اینکه به شهرت برسد و معروف شود کار بازیگری را با تبلیغ برای برنج آوازه شروع کرد و در تیزر تبلیغاتی این شرکت ایفای نقش داشت.

البته هدی زین العابدین در گفتگویی قابل تامل درباره علاقه اش به هنر بازیگری می گوید: «من به این هنر و حرفه بسیار علاقه مند بودم و از راه شرافتمندانه و درست وارد این کار شدم».

همین جمله کافی است که مخاطب بداند و تاویل کند که برای رسیدن به پرده نقره ای و جعبه جادو راه های غیر شرافتمندانه نیز وجود دارد.

hoda_zeinolabedin_1633346211

زندگی شخص هدی زین العابدین

هدی زین العابدین متولد ۱۱ تیر ۱۳۶۸ در کرج، بازیگر است.

رشته تحصیلی او گرافیک بوده است، و علاقه زیادی به عکاسی نیز دارد. پدر هدی زین العابدین مغازه دار و مادرش به رحمت خدا رفته است، وی یک خواهر و یک برادر کوچک تر از خود بنام هادی دارد.

hoda_zeinolabedin_1614246601

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی