|

"نفیسه روشن" با موی باز و آرایش ناز تو ویلای لاکچریش؛ حاجی تو چرا نبردی؟

نفیسه روشن تصویری را از خود در یک ویلای لاکچری با استایل مایه داری در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد
3

نفیسه خانوم روشن بازیگر سینما و تلویزیون بعد از چند ماه پرحاشیه کمی از حواشی فاصله گرفته و انگار می خواهد به زندگی اش سر و سامان بدهد. البته نفیسه خانوم هرچقدر هم بخواهد بدون حاشیه باشد بازهم کاربران فضای مجازی برایش حاشیه ایجاد می کنند.

به گزارش«شایانیوز» نفیسه خانوم در صفحه اینستاگرامش تصویری را از خود در شمال کشور منتشر کرد که کاربران از آن به عنوان فخرفروشی خانم بازیگر یاد کردند! البته انتشار عکس های جدید نفیسه این سوال را برای کاربران ایجاد کرده که نفیسه خانوم که بعد اربعین دوباره متاهل شده چرا حاجی جونش رو شما نبرده؟

nafisehroshan_2747231535214354773_710128517

نفیسه روشن از جمله هنرمندانی می باشد که اهل آرایش های زیاد است اما همانند خیلی ها حداقل از فیلتر های پلنگ اینستا استفاده نم یکند و اعتماد به نفسش را دارد. وی از اربعین به اینور ظاهرا متاهل شده اما هنوز از عشقی که میگفت چیزی نشان نداده. خانم بازیگر چند هفته ای می شود که همراه با خانواده و البته عشق جانش به شمال کشور رفته و اینطور که معلومه این یک سفر طولانی است و گاهی هم تصاویری از خود کنار دریا و یا در طبیعت منتشر می کند.

nafisehroshan_2747239322593861734_710128517

اینکه نفیسه جان در کربلا و اربعین چجوری عاشق شد هم خودش داستانی دارد. خانم بازیگر با کلی هیاهو و سروصدا اربعین رفت کربلا و بماند که تو اینستاگرام کلی به نفیسه خانوم هجمه وارد شد که چرا و چطور با وجود محدودیت ها رفتی کربلا و....اما هنوز یک هفته از بازگشت نفیسه به ایران نگذشته بود که خانوم دوباره از عاشق شدنش خبر داد. خلاصه خانم بازیگر عشق و عاشقی هایش را در اینستاگرام پهن کرد و چند استوری جنجالی منتشر کرد. او در این استوری ها ابتدا نوشت (یا علی گفتیم و عشق آغاز شد) سپس گفت (حاجی جانمممم هم درگیر عشق زمینی شدم هم عشق آسمانی).

Untitled

البته این همسر دوم نفیسه خانوم کیست هنوز خیلی مشخص نیست و خود خانم بازیگر هم خیلی مبهم و رمزآلود از حاجی جدیدش صحبت می کند و حتی برخی رسانه ها گفتند که نفیسه خانوم دوباره با همسر اولش وارد رابطه شده و با هم آشتی کردند. عکس هایی هم که نفیسه از همسر جدیدش منتشر کرده همه نصفه و نیمه است و انگار خانوم بازیگر دلش نمی خواهد عشقِ جدیدش شناخته شود.

NAFISE-ROSHAN-VAGHTESOBH-2

نفیسه روشن در کنار این همه حاشیه یک علاقه بسیار خوب هم دارد و آن این است که خیلی دوستدار حیوانات می باشد و به حیوانات آسیب دیده کمک می کند. ر ادامه استوری جدد او را مشاهده م کنید و بعد هم ویدیویی که پست کرده است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی