|

سیس پلنگی "سحر خانوم قریشی" با چشمای خمار؛ چه سر و دستی هم میشکونن براش!

سحر قریشی به عکس از جشن تود 34 سالگی اش منتشر کرد که چهره عبوس و غمگین خانوم بازیگر باعث تعجب همه شد

لینک کوتاه کپی شد

سحر قریشی خیلی کارنامه درخشان و قابل دفاعی ندارد و بیشتر در آثار درجه چندم و حتی شانه تخم مرغی ایفای نقش داشته است اما سحر خانوم یه ویژگی منحصر به فرد دارد که او را از سایر سلبریتی ها متمایز کرده است. در واقع سحر از آن دسته بازیگرانی است که هم طرفدار زیاد دارد و هم تعداد کسانی که از سحر بدشان می آید بسیار زیاد هستند. البته سحر خانوم در میان همکاران و بازیگران خانم هم مخالفانی دارد که به طرز عجیبی از او تنفر دارند و حتی به گفته خودشان در جایی که خانم قریشی باشد نمی آیند! 

به گزارش «شایانیوز» سحر قریشی که به تازگی تولد 34 سالگی اش را جشن گرفته مدتی است که خیلی در فضای مجای فعال نیست و به ندرت عکس و فیلم از او در اینستاگرام منتشر می شود.

honarnews__1640974346_1

در تصویر تازه ای که از سحر خانوم منتشر شده موضوعی که جلب توجه می کرد چهره عبوس و غمگین خانوم بازیگر بود که سوژه کاربران فضای مجازی هم شد که با هم برخی از این کامنت ها را مرور می کنیم:

-انگار کتک خورده

-چرا اینقدر غصه داره؟!

-اون صورت پر انرژی و با عملای زیبایی کرده شبیهه مریضا صورتش اون بشاشی سابق و نداره....

- این چرا این شکلی شد؟

از این ها که بگذریم تولد 34 سالگی خانوم قریشی متقارن شد با اکران خصوصی فیلم سینمایی اتومبیل که حضور سحر قریشی در این مراسم یک حاشیه جالب داشت و آن هم دختان نوجوانی که به عشق دیدن سحر قریشی گریه کنان خودشان را پیش او رسانده بودند.

البته غش و ضعف دخترا برای سحر خانوم فقط مختص ایران نیست و انگاری سحر خانوم در خارج از ایران هم طرفدار زیاد دارد. گواه این مدعا هم عکسی است از طرفداران سحر قریشی که در ترکیه دور خانم بازیگر حلقه زدند.

saharghoreishi36-vaghtesobh+(1)

وقتی سحر هم مثل تتلو می شود!

همان طور که در ابتدا اشاره شد سحر قریشی فعالیت بسیار کمی در اینستاگرام دارد اما تصاویر زیادی از او در فضای مجازی منتشر میشود که قطعا با خواست خود است. قریشی به تازگی ویدیو هایی استوری کرد که فن پیج ها و طرفدارانش یک دست شده و آن را منتشر کرده اند. در ادامه یک مورد از آن ها را مشاهده می کنید.

ظاهرا سحر خانم هم زده تو کار امیر تتلو که با استفاده از حاشیه و هوادارا به بالا رسید. ناگفته نماند قبلا هم مواردی از شیطونی های سحر قریشی با تتلو شنیده شده بود که ظاهرا زیاد هم از سلطان بدش نمی آید و حتی امکان روابط پنهانی هم وجود دارد.

 

ناگفته نماند سحر قریشی از این حواشی بسیار راضی است و اصلا از همین طریق هم توانست خود را در مجازی بر سر زبان ها بی اندازد. او می گوید حاشیه را دوست دارد و هر چند وقت یکبار هم با موضوعی جدید این حرکت را میزند. کاربری زیر همان ویدیوی قربون صدقه آقای ورزشکار نوشته بود: جالبه که هنوزم از دیده شدن سیر نشدی و میخوای جلب توجه کنی!

soheili_amir_1640964591

پیشنهادات ویژه

 • سوفی ارسالی در

  عشقممممممممییییی سحر جون 💗💗💗💕💕💕

 • ناشناس ارسالی در

  چراصورتش اینطوری شده😵

 • ناشناس ارسالی در

  بخدا زشته پشت سر مردم حرف میزنینن

 • شامیرام اوراها ارسالی در

  بهتر است در جامعه الگوسازی و بت پرستی را ترویج نکنید .

 • فیروزه پاکدل ارسالی در

  روت و برم ...

 • ماهرو ارسالی در

  چشاش چرا این ریختی شدع😐😐😐

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی