|

"دنیا مدنی" هم تقی به توقی میخوره عکس میزاره؛ ولی خانوم چه پیشیِ نازی شده!

دنیا مدنی بازیگر شناخته شده ایرانی است که به هر نحوه دوست دارد از خود عکس و سلفی آرایش کرده ای در اینستاگرام منتشر کند!

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است که البته بیشتر در تئاتر فعالیت دارد تا قاب تلویزیون. وی از اکتیو ها اینستاگرام است که هر تقی به توقی میخوره عکسی از خود منتشر میکنه!

به گزارش«شایانیوز»  دنیا خانوم که به لطف حضور مامان جانش یعنی رویا تیموریان به راحتی در تئاتر و تلویزیون راه پیدا کرد و حالا جوری در اینستاگرام تو قیافه هستند که خانم لیلا حاتمی نیست! دنیا مدنی در حال حاضر بیش از 748  فالوور و 1074 پست منتشر شده دارد، حالا اینکه در طول روز چقدر استوری انتشار میده به کنار.

دنیا مدنی کاملا مشخص است که در خانواده ای پولدار زندگی می کن چون تا آنجایی که ما میدانیم نه شغل دومی داره و نه فعالیت خاصی در عرصه هنر. حتی در اینستاگرام هم خبری از تبلیغات نیست که بگیم از این جا درآمد داره! اما تا دلون بخواد خانم بازیگر دائم در گشت و گذار با دوستان و خانواده است. در ادامه بورنگ جدیدی که دنیا خانوم از خود با فیلتر اینستایی پس کرده را مشاهده می کنید. ناگفته نماند همانطور که خود در کپشن گفته حرفی ندارم تنها برای نشان دادن آرایش باحالی که چشماشو شبیه به گربه کرده و کلاه جذابش این پست را گذاشته!

تفریحات مایه داریه خانم بازیگر که حاشیه ساز شد

دنیا مدنی همانطور که گفتیم بسیار بسیار اهل خوشگذرانی و طبیعت و مهمونی است. خانم بازیگر به تفریحات کم و کم هزینه هم قانع نیست و یا او را همراه ا دوستان داف و شاخش در کافه و رستوران ها می بینیم و یا در جنگل و بیابان و خارج از کشور. اما از جمله تفریحات دنیا مدنی پاراگلایدر سواری او بود که مدتی پیش جنجالی هم شده بود.

دنیا مدنی ازدواج نکرده اما مدتی پیش خود نیز ویدیویی منتشر کرد که در آن همراه با یک آقا در آسمان است. در ادامه ان ویدیو را مشاهده می کنید.

دنیا مدنی به تازگی هم تصاویری از خوشگذرانی با دوستانش منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید یکی از یکی داف تر هم هستند و هر کدام تیپ و استایلی نکته دار زده اند! حتی خانم سمت چپ تو این سرما و با وجود کلاه، نیم تنه به تن دارد که این دیگه تهشه! (همه ام کلاه به سر و مو بلوند)

دنیا مدنی

دنیا مدنی: من قبلا گربه بودم!

دنیا مدنی بسیار بسیار علاقه مند به گربه هاست و اتفاقا سه بچه گربه هم از مهراب قاسم خانی هدیه گرفته تا بزرگشون کنه.

ناگفته نماند خودش هم گربه خانگی داشته و میزان دوست داشتنش به گربه ها اونقدری هست که مدتی پیش در یکی از پست های اینستاگرامش گفته شاید زندگی قبلی گربه بودم یا یک گربه ای جایی از تاریخ نجاتم داده وگرنه از این میزان از عشق از کجا میاد؟

دنیا مدنی

دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا مدنی

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد. «دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است. او در ماه رمضان 1397 با حضور در سریال رهایم نکن کنار چهره هایی چون امین تارخ ، فریبا متخصص و محمدرضا هدایتی با نقش فرناز به شهرت رسید.

در ادامه نمونه ای از گربه بازی دنیا خانم رو مشاهده می کنید.

اینم تعصب خانم بازیگر نسبت به گربه ها برای نظر یک کاربر!

دنیا مدنی

دنیا مدنی

 

دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان

دنیا مدنی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی