سیس جدی "دنیا مدنی" لای شکوفه های سفید؛ از روحانی حمایت کردم پشیمونم نیستم!

دنیا مدنی بازیگر شناخته شده ایرانی است که علاقه زیادی به انتشار تصاویرش دارد این بار هم عکسی از خود با حالتی جدی و اخمو استوری کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که بیشتر مردم او را در پست های اینستاگرامش شناخته اند تا بازیگری در سینما و تلوزیون!

به گزارش«شایانیوز» دنیا مدنی اصولا بازیگری پر انرژی نیست و بیشتر از غم و ناراحتی در پست هایش صحبت می کند. وی علاقه بسیار زیای به حیوانات به خصوص سگ و گربه دارد و خودش نیز حیوان خانگی دارد. ناگفته نماند به تازگی هم دو بچه گربه از مهراب قاسم خانی هدیه گرفته. جدیدا گربه داری میان خانم های بازیگر بسیار زیاد مد شده است!

اما از این ها که بگذریم دنیا مدنی از فعالین خفن اینستاگرام است که همیشه چیزی برای پست و استوری دارد. وی به تازگی هم سلفی اخمالو اما با شالی رنگی و شکوفه دار استوری کرد. اینکه چرا بیشتر مواقع دنیا خانم در حالت جدی و قیافه گرفته هستند مشخص نیست!

دنیا مدنی

دنیا عاشق عادل؟

ابراز علاقه بسیار جالب دنیا مدنی بازیگر زن مشهور به عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده مشهور ورزشی را ببینید.

دنیا مدنی می گوید هیچ چیزی از فوتبال نمی داند و اصلا فوتبال نگاه نمی کند ولی مردهایی مثل عادل فردوسی پور را دوست دارد (باهوش) و حتی برنامه نود (آن موقع که پخش می شده) را می بیند.

در چند ماه گذشته برخی از بازیگران زن مشهور افشاگری کردند که برخی از کارگردان های مشهور و یا عوامل فیلم ها به آنها پیشنهاد رابطه نامشروع داده اند (برای گرفتن نقش). دنیا مدنی اعتقاد دارد که این بازیگران به دنبال دیده شدن هستند و نباید موضوعات مربوط به فساد در سینما را مردم بدانند (اطلاع رسانی عمومی شود).

دنیا مدنی

حمایت دنیا مدنی از حسن روحانی!

دنا مدنی که قبلا از حسن روحانی حمایت کرده بود حالا پس از گذشت این همه جنجال در مصاحبه جدیدش اعلام کرد از انتخابم درمورد روحانی پشیمان نیستم!

بیوگرافی دنیا مدنی:

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد. دنیا مدنی فعالیت زیادی در صفحه شخصی اینستاگرامش دارد و در حال حاظر مجرد است.

دنیا مدنی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  ازعقلت معلومه که به روحانی رای دادی وپشیمون نیستی ،همه پشیمون شدن به غیر از .......ماندهای ذهنی

  • ناشناس ارسالی در

   خاک بر سر

 • ناشناس ارسالی در

  خاک بر سر آدمایی مثل تو که با حمایت از روحانی نفرین همه پشتتونه چون همه رو بدبخت کرد

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی