|

دلیل رفتن و حجاب الکی "مهناز خانوم" به اونور تابلو شد؛ برمیگرده پیش آقاشون؟

مهناز افشار بعد از اینکه شوهر سابقش یاسین رامین از اتهام سنگین فساد مالی تبرئه شد استقبال بسیار گرمی از در اینستاگرام داشت.

لینک کوتاه کپی شد
1

یاسین رامین بلاخره بعد از چند سال از اتهام سنگین فساد مالی تبرئه شد. او که در این مدت تحت فشار زیادی بود حتی مجبور شد از همسرش مهناز افشار هم جدا شود و چندید سال از دخترش هم دور بود.

به گزارش «شایانیوز» بعد از اینکه یاسین از تبرئه شد مهناز افشار استقبال خیلی گرمی از او کرد و در حرکتی قابل توجه پست توییتری همسر سابقش را لایک کرد. این لایک با تعبیرهای متفاوتی همراه شده است.

مطلبی که یاسین رامین منتشر کرده در بزرگداشت پرویز ناتل خانلری، شاعر و ادیب است.

2731970_415

ابراز عشق و علاقه مهناز به شوهر سابقش فقط در این لایک خلاصه نشد و مهناز به تازگی استوری منتشر کرد که ظاهرا لیانا با پدرش که به تازگی از زندان درامده تماس تصویری گرفته اند و مهناز افشار هم جملاتی زیبا برای دختر و همسر سابق نوشت!

Untitled

البته این ابراز محبت ها از جانب یاسین خان رامین هم بی جواب نماند او هم در توئیتر خطاب به مهناز افشار نوشت: رفیق روزهای سخت هرچه بر من گذشت، ثمره دنیای بیرحم پیرامونی خودم بود. شرمسارم که این آوار غیرمنصفانه و ناجوانمردانه بر سر دنیای شیشه ای تو و دوستدارانت خراب شد.

1299563_991

این ابراز علاقه مهناز فقط مختص به یاسین نبود و انگار مهناز دوباره مورد محبت تمام رامین ها قرار گرفته چرا که امین رامین برادر کوچکتر یاسین هم عکسی از خود در کنار مهناز افشار را استوری کرد.

مهناز افشار هم یک پست در اینستاگرام خود منتشر کرد که با کنار هم قرار دادن این عکس و عکسی که امین برادر یاسین منتشر کرده مشخص است که خانواده رامین برای دیدن مهناز و فرزندش به آلمان سفر کرده اند. 

amin__ramin_2716409024041035234_624885052

استوری محمد امین رامین در کنار مهناز افشار

mahnaz_afshar_1638105516عکسی که مهناز افشار در اینستاگرام منتشر کرد

مهناز افشار همیسه در پاسخ به این سوال که چرا به آلمان رفته فقط یک جواب می داد و آن هم اینکه به خاطر دخترم رفتم. لیا دختر مهناز و یاسین سال 94 در آلمان به دنیا آمد و باتوجه به اینکه سوسن صفاوردی مادرشوهر مهناز خانوم مدتی در آلمان بوده به نظر می رسد مهناز و دخترش هم به دلیل همین سابقه خانواده رامین در آلمان انجا را برای سکونت انتخاب کرده اند.

از محمد امین خان رامین چه می دانیم؟

امین رامین برادر کوچکتر یاسین رامین که در حرفه خوانندگی فعالیت می کند در واقع او دومین فرزند محمد علی رامین (معاون مطبوعاتی احمدی نژاد) است که در مسیری متفاوت از خاستگاه فکری پدر فعالیت می‌کند.

موزیک ویدیو کجایی از محمد امین رامین

amin__ramin_1555686261_1amin__ramin_1617723686

به هر روی آنچه که از ظواهر امر برمی آید رابطه مهناز و رامین ها رو به بهبودی است و حتی اگر در آینده نه چندان دور شنیدید که افشار به ایران برگشته و دوباره با یاسین خان رامین زیر یک سقف رفته خیلی نباید تعجب کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی