|

لِگ چسبان و بدن نما "مهناز افشار" اونور آب؛ ایرانم بود فقط جلو مردم حجاب داشت!

مهناز افشار بازیگر با استعداد اما مهاجرت کرده ای است که بعد از رفتنش به جای اینکه خوشتیپ تر شه بد تیپ تر شد

لینک کوتاه کپی شد
3

مهناز افشار بازیگر سینما که چه عرض کنم خیلی وقت است که تنها بازیگر اینستاگرام است. افشار از هنرمندان معروف و خفن ایرانی بود که با مهاجرت ظاهرا استعداد خود را در خانه نگه داشته!

به گزارش«شایانیوز» یکی از دلایل خروج مهناز افشار از ایران و زندگی در آلمان کشف حجاب و لباسش بود. این روزها در میان خانم های بازیگر این عمل بسیار مد شده زیرا تنها خانم ها دست به چنین کاری می زنند و مهاجرت در میان هنرمندان آقا به ندرت پیش می آید.

از هنرمندی مثل مهناز افشار بعید بود که راحت از استعدادش دست بکشد  و برود اما شد! وی آنقدر ها در بیرون ریختن اندام خود عجله نکرد حالا به خاطر حفظ شخصیتش بوده و یا به خاطر برگشتش به ایران که گفته بود ممکن است برای دیدن خانواده و یا پرونده بازش برگردد.

به تازگی تصویری از مهناز خانم منتشر شده که با یک لگ چسبان است و ظاهرا به ورزش می رود.

مهناز افشار

حالا این که بی حجاب باشی یا با حجاب به خودش مربوط است اما حداقل به عنوان یک هنرمند از تیپ و استایل ها بهتری استفاده کند بد نیست!

مهناز افشار در ایران لباس هایی شیک تر و جذاب تری را انتخاب می کرد اما حالا در اینستاگرام که هیچ حتی برای جشنواره خارجی هم با لباسی ناجور و تنگ رفت که تیپ خانم بازیگر سوژه کاربران فضای مجازی شده بود.

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر زن جنجالی و مهاجرت کرده از ایران می گوید وقتی که در ایران بوده فقط جلوی دوربین حجاب داشتم و در مهمانی ها و مکان های خصوصی که مردم نمی دیدند بدون حجاب بودم و همیشه از روی اجبار حجاب داشتم.

این صحبت های مهناز افشار در حالی مطرح می شود که وقتی در ایران بود می گفت که حجاب باور قلبی من است و خودم دلم می خواهد که حجاب داشته باشم و این یعنی آن روزها نقش بازی می کرده و در حال فریب افکار عمومی بوده است.

این خانم اولین نفری نیست که از میان سلبریتی ها جلو روی مردم خودشونو موجه نشون میدن و پشت دوربین و در پارتی های شبانه جوری دیگر هستند.

مهناز افشار

ناگفته نماند مهناز افشارل در حال حاظر 15 میلیون دنبال کننده دارد و خیلی راحت می تواند از طریق پیجش کسب درآمد زیادی کند اما تا به حال هیچ گونه تبلیغی نکرده است.

خیلی از سلبریتی ها در ایران حتی با کمتر از 1 میلیون فالوور مثل صبا راد راه به راه معرفی ها مختلف دارند و از این طریق پول هایی هنگفت دریافت می کنند.

مهناز افشار

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی