|

گریم خون آلود "مهناز افشار" برای هالووین؛ موی بلوند و رژ مشکی چه بهش اومد!

مهناز افشار طبق معمول همیشه که فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد اینبار عکسی با چهره گریم شده برای هالووین از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

مهناز افشار بازیگر معروف و البته با استعداد ایرانی است که چند سال پیش از ایران مهاجرت کرد. وی مدتی هم در ترکیه گذراند اما در حال حاظر به همراه دخترش و به خاطر دخترش لیا در آلمان زندگی می کند.

به گزارش«شایانیوز» مهناز افشار ظاهرا در غربت حس تنهایی زیادی می کند و قطعا به دلیل دور بودن از خانواده و هم زبان های خودش فشار بسیاری را متحمل است. او در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد اما آن گونه که از تصاویر و صحبت هایش مشخص است خوشحال و راضی نیست.

مهناز افشار نزدیک 15 میلیون دنبال کننده دارد که البته با وجود کشف حجاب و مهاجرت اما همچنان هواداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. خانم بازیگر ه تازگی و به مناسبت هالووین تصاویری از خود منتشر کرد که گریمی ساده اما جالب دارد. در ادامه عکس و ویدیوی آن را مشاهده می کنید.

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگری با شخصیت است که با خروج از ایران و انجام برخی رفتار های نامعقول باعث شد تا پشت سرش حرف و حدیث هایی به وجود اید.

وی مدتی پیش با حضور در فستیوال فیلم کوتاه فرانکفورت و پوشیدن لباسی تنگ و گورخری حواشی ساخت. کاربران بسیاری از پوشش او لباس نا فرمش انتقاد کردند و عده ای هم او را با گوگوش مقایسه کردند.

با گذشت چند روز از این مراسم کاربران شبکه ها اجتماعی با پیدا کردن عکسی از فائقه آتشین که مربوط به حضور در یک مراسم در سال 1379 است متوجه شدند مهناز خانم افشار این لباس نه چندان مناسب را از روی دست گوگوش تقلید کرده است و اصلا انگار مهناز خانم افشار خودش دوست دارد که با گوگوش مقایسه شود و در این راستا تلاش هم می کند.

مهناز افشار و گوگوش

مخارج خانم بازیگر در آلمان از کجاست!

مهناز افشار در دهه هشتاد همراه با محمدرضا گلزار از پولساز ترین زوج های هنری در سینما بودند که توانستند درآمد بالایی را کسب کنند. پس از آن خانم بازیگر در سال 1393 با ازدواج با (محمد یاسین رامین) پسر آقای سیاستمتدار و مهریه 30 میلیاردی اش هم توانست پس انداز خوبی داشته باشد.

گفته می شود مهریه مهناز افشار ملکی به مبلغ 30 میلیارد، آن هم هفت سال پیش بوده که به قیمت بعد از طلاق بیشتر هم شده! حالا خانم بازیگر به راحتی در آلمان زندگی میکند بدون اینکه شغل و درآمدی داشته باشد و سوال اینست که هزینه های زندگی اش از کجاست؟

مهناز افشار

پیشنهادات ویژه

  • تیبا تاب ارسالی در

    چندش

  • ایمان ارسالی در

    واقعا چی میزنی که میگی این گریم بهش میاد واقعاضایعس قیافش حل بهم زن وطن فروش

  • نسرین ارسالی در

    چرا اینقدر همه رو به دید خودتون قضاوت میکنید هر کس هر جور دلش میخواد باید زندگی کنه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی