|

استایل پاییزی "فریبا خانوم نادری" لبِ ساحل؛ شوهرجان پولدارش کجاس؟

فریبا نادری در واپسین روز های آبان به شمال کشور سفر کرد و عکسی ساحلی در صفحه اینستاگرام منتشر کرد

لینک کوتاه کپی شد
1

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون که حضور پررنگی هم در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام دارد همانند بسیاری از خانم های بازیگر علاقه زیادی به عکس گرفتن از خودش دارد به خصوص از نوع سلفی دارد.

به گزارش «شایانیوز» فریبا نادری بازیگری بی حاشیه بود تا اینکه در برنامه «شام ایرانی» از خونه لوکسش رونمایی کرد. وی تاکنون دو ازدواج داشته است و شوهر دومش بسیار ثروتمند نیز می باشد. فریبا خانم علاوه بر حرفه بازیگری به همراه همسرش مدیریت یک رستوران در شمال تهران را هم برعهده دارد.

فریبا نادری به تازگی و برای تعطیلات آخر هفته به همراه خانواده به شمال کشور سفر کرده و استوری و پستی هم در اینستاگرام از این سفر گذاشت. البته اینبار خبری از همسر ثروتمند خانم بازیگر نیست و مشخص نیست فریبا خانم بدون شوهرش به سفر رفته یا بدون مهرداد خان طباطبایی عکس و سلفی گرفته؟

fariba_naderi___1637316658

fariba_naderi___2710602615467609466_266452035

وقتی کک و مک های صورت خانم بازیگر سوژه شد!

فریبا نادری چندی پیش برای کاربران خود لایو گذاشت و چون آرایش نداشت به خواست فالوور ها فیلتر را از روی صورتش برداشت، اما این وسط برخی مخاطبین همیشه در صحنه او را مسخره کردند و کک و مک های صورتش را سوژه قرار دادند.

البته خیلی از خانم ها هم چون از مشکلات پوستی در سنین مختلف آگاه هستند، پوست فریبا نادری را خیلی هم خوب دانستند و او را بابت این حرکت تحسین کردند زیرا خیلی از بازیگران خانم هستند که امکان ندارد چنین کاری را کنند و همیشه خود را در بهترین حالت نشان می دهند.

لباس+سفید+و+نازک+فریبا+ناری_+فریبا+نادری+و+لباس+بدن+نمایش

بیوگرافی فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر و هنرپیشه سینما و تلویزیون در سال ۶۳ در شهر تهران به دنیا آمد او در سن ۱۹ سالگی با بازی در سریال مروارید سرخ برای اولین بار قدم به دنیای سینما گذاشت و با حضوری پر رنگ تر در سریال ستایش معروف در سینما تلویزیون مطرح گردید.

فریبا نادری با کارگردان سینما و تلویزیون مسعود رسام ازدواج کرد که البته آنها دارای اختلاف سنی ۲۷ سال بودند و مسعود رسام در سال ۸۸ بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. وی پس از گذشت چند سال با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و در حال حاظر این زوج دختری به نام یارا نیز دارند.

فریبا-نادری-و-همسرش+(1)

فریبا نادری و شوهر اولش مسعود رسام

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی