|

چهره "ناز و خوشگل" فریبا نادری دل همه را برد! +عکس

فریبا نادری بازیگر فعال در اینستاگرام با انتشار عکسی خوشحال از خود متنی غمناک نوشت.

لینک کوتاه کپی شد

فریبا نادری بازیگر مطرح و خوش سیمای سینما و تلوزیون است. فریبا نادری از دسته بازیگران خودشیفته ای است که زیاد از خودش عکس منتشر می کند.

به گزارش «شایانیوز» فریبا نادری بازیگری شاد و سرحال می باشد که سعی دارد همیشه بخندد. وی تصاویر زیادی از خود در اینستاگرام به اشترک می گذارد که بعضی از آن ها با فیلتر اینستایی است و چهره خانم بازیگر را ملوس تر می کند. فریبا نادری به تازگی عکسی با لبخندی زیبا از خود استوری کرد اما متنی غم انگیز از این روزهایمان نوشت.

فریبا نادری

بیوگرافی فریبا نادری:

 فریبا نادری بازیگر و هنرپیشه سینما و تلویزیون در سال ۶۳ در شهر تهران به دنیا آمد او در سن ۱۹ سالگی با بازی در سریال مروارید سرخ برای اولین بار قدم به دنیای سینما گذاشت و با حضوری پر رنگ تر در سریال ستایش معروف در سینما تلویزیون مطرح گردید.

فریبا نادری با کارگردان سینما و تلویزیون مسعود رسام ازدواج کرد که البته آنها دارای اختلاف سنی ۲۷ سال بودند و مسعود رسام در سال ۸۸ بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. هشت سال بعد از فوت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و در اسفند سال 96 با انتشار پستی خبر از مادر شدن و تولد دخترش یارا داد.

و اما حواشی فریبا نادری در برنامه شام ایرانی

پیشنهادات ویژه

 • سعید ارسالی در

  با سلام
  باور کنید زیبایی در این عکس فتوشاپ ی نمی‌بینم
  حیفه یه کم پن کیک بزن بسه
  بابا سلبریتی

 • احمد ارسالی در

  چرا تلاش دارید فحشا را جایگزین پاکی و هرزه‌گی را جایگزین عفت نمایید، در کدام قوم و قبیله‌ای برای دلبری زن و دختر برای عموم ارزش قائل می شوند !؟
  بترسید از خدائی که فرمان به معروف داده و نهی از منکر میکند، مبادا که زنان و دختران خودتان دچار همین بلیّه شوند ، از اشاعه فساد شاید بتوان پول درآورد اما نمی توان برکت سر سفره برد! حال خود دانید.

 • سجاد ارسالی در

  سلام آخه چرا تو جامعه اسلامی این لخت شدنا شده ارزش؟اگر ارزش نشده چرا این همه توجه و پیرو داره؟فالوور پیامبر بودن ارزشه یا همچنین کسایی که به جنگ با خدا برخواستن؟چرا به زود گذر بودن این دنیا با زرق برقش توجه نمیکنیم؟آخه هر کدوم ایجور میکنن کم دارن میخان مال خیلیا باشن مثل روسپیا که برا همه خودشونو عزت شونو میزارن زیر پا اینام جور جور دیگه ای از روسپیگرین ازهر کدومشونم سوال کنی با نهایت جرئت خودشونو برمبنای قران تعریف میکنن .چرا حسرت تو دل این جوونا میزارید وبا همین کارا هزاران نفر زندگیشون متلاشی شده که همتون نقش دارید و در دادگاه عدل الهی جوابگو خواهید بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی