|

"مایه داری و سرخوشی" فریبا نادری تو این روزا تموم شدنی نیس! +عکس

فریبا نادری با انتشار تصویری خوش آب و رنگ از خود متنی کلیشه ای نوشت.

لینک کوتاه کپی شد

فریبا نادری بازیگری سرحال و خوش چهره است که البته با وجود همسر پولداری چون مهرداد طباطبایی هر کس دیگری هم جای خانم بازیگر بود زندگی پر انرژی داشت.

به گزارش «شایانیوز» فریبا نادری از هنرمندان فعال در اینستاگرام است که عکس های زیادی از خود با فیلتر اینستایی منتشر می کند. وی هنرمندی دوست داشتنی است که بسیاری از کاربران دنبال کننده از طرفدارانش هستند. نادری مشخص است دغدغه مالی و فکری خیلی ها را ندارد که با توجه به شرایط بد جامعه چنین سرخوش است. فریبا نادری به تازگی عکسی خوشگل از خود منتشر کرد که با نظرات خوب کاربران همراه بود.

فریبا نادری

بیوگرافی فریبا نادری:

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 فروردین ماه سال 1363 در تهران متولد شد. این بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس رشته گرافیک ادامه داد و برای اینکه زودتر به هدف هایش در بازار کار برسد به سراغ بازاریابی رفت و کم کم در سمت مدیر بازرگانی یک شرکت بزرگ مشغول کار شد.

فریبا نادری در خانواده ای کم جمعیت متولد شد و یک خواهر و برادر دارد. برادرش حمید نام دارد و خواهرش هم وکیل است و تمام دوران کودکی فریبا نادری در کنار برادرش گذشت.

فریبا نادر در کنار برادرش
فریبا نادر در کنار برادرش

رابطه دوستانه فریبا نادری و برادرش حمید او را به سمت شیطنت ها و بازی های پسرانه می کشاند و تمام مدت کودکی او با برادرش و بدون داشتن حتی یک عروسک و با بازی های کودکانه در کوچه سپری شد.

فریبا نادری

خانم بازیگر به معاشرت علاقه زیادی دارد و اهل رفت و آمد است و یکی از مهم ترین دغدغه زندگی اش بچه های فقیر است که مجبورند کار کنند و شب را در خیابان سر کنند.

فریبا نادری یکی از هنرمندانی است که ازدواج او به یکی از خبرسازترین ازدواج ها میان هنرمندان تبدیل شد. نادری یک سال بعد از ازدواجش برای اولین بار مادر شد و تولد دخترش حال و هوای دیگری به زندگی او و همسرش بخشید.

فریبا نادری

 

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    خیلی بعضی بازیگرا عکس میزارن معنی نداره مثل خانم
    رهنما از هر چی عکی گذاشتن

  • ناشناس ارسالی در

    خوشبحالت

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی