|

"نیکای پایتخت" با این استوری فحش بارون شد؛ سلفیِ تو حموم چی میگه!

نیکا فرقانی دختر دهه هشتادی نقی معمولی است که این روزها تبدیل به یک بلاگر شاخ در اینستاگرام شده است.

لینک کوتاه کپی شد
3

سارا و نیکا فرقانی دو چهره معروف در اینستاگرام و بازیگران نه چندان جالب ایرانی هستند که در سوئد زندگی می کنند. این دو خواهر توسط سریال پر مخاطب «پایتخت» شناخته و معروف شدند و حالا تنها دو شاخ مجازی دیده می شوند نه هنرمند و بازیگر!

به گزارش «شایانیوز» قطعا اگر پایتخت نبود سارا و نیکا هم نبودند. دوقلو ها حالا هر کدام 1 میلیون فالوور دارند که با وجود فعالیت کم اما همچنان هواداران آن ها را دنبال می کنند. البته این را هم بگوییم که سارا و نیکا در سن 18 سالگی به سر می برند و اینکه برخی شیطونی ها اقتضای سنشان است اما بعضی موارد مثل تبلیغ پیج ارزهای دیجیتالی هم به سنشان نمی خورد و کاملا مشخص است که بدون دانش این حرکت را کرده اند و خود را هم در قبال پول فالوور ها مسئول نمی دانند.

اما نیکا خانم به تازگی استوری منتشر کرد که در حال خوردن آلبالو و تمشک است. ظاهرا این لوس بازی هم میان سلبریتی ها زیاد شده!

سلفی تو حموم آخه!

در کل نیکا فرقانی شیطون تر از خواهرش سارا می باشد و ظاهرا تا مدتی دیگر قرار است به یک شاخ اینستایی تبدیل شود. وی چند روز پیش هم عکسی سیاه و سفید از خود استوری کرد که ظاهرا در حمام و یا سرویس است و نکته جالب اینجاست که با آرایشی غلیظ هم ایستاده! این استوری نیکا با نظرات ناجور کاربران فضای مجازی همراه شد.

نیکا فرقانی

ناگفته نماند در این تصویر نیکا خانم گوشی آیفون خود را هم تو چشم مخاطبانش فرو کرد. ظاهرا سارا و نیکا هر چه بزرگ تر شدند لطافتشان کمتر شد و حالا آن ها را با ژست هایی داف طور می بینید.

از زندگی  سارا و نیکا  چه می دانید؟

سارا و نیکا فرقانی  اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سارا و نیکا در کنار مادرشان سارا و نیکا در کنار مادرشان

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.
 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی