|

"سارا خانومم" کلاس گذاشتنو یاد گرفت؛ تو یه سِلفی آیفونشو کرد تو چشم همه!

سارا فرقانی به تازگی با انتشار یک استوری گوشی آیفون و فروشگاه گردی اش را به رخ کشید.

لینک کوتاه کپی شد

سارا و نیکا فرقانی دو بازیگر نوجوانی هستند که توسط سریال بسیار پر بیننده «پایتخت» معروف شدند اما حالا دیگر با چهره ای کاملا متفاوت دیده و شناخته می شوند.

به گزارش«شایانیوز» سارا و نیکا هر دو خیلی اهل پست و استوری دم به دقیقه ای نیستند و این چیزیست که خیلی از خانم های بازیگر سن دارد در ایران انجام می دهند اما دوقلوها با وجود اینکه نوجوان هستند خیر!

سارا و نیکا هر دو مدتی به دلیل انتشار تصاویر برهنه شان در استخر مختلط و حواشی دیگر مثل قلیان کشیدن و حضور در پارتی شبانه بسیار مورد هجوم کاربران قرار گرفته بودند اما حالا خیلی وقت است که با احتیاط زیاد به سر میبرند. اگر گذشته شان را نادیده بگیریم این دو دختر با وجود اینکه در سوئد زندگی می کنند اما دیگر حجابشان از خیلی از هنرمندان داخل ایران هم بهتر است. 

در ادامه استوری جدید سارا خانم را در یک فروگاه لباس خفن مشاهده می کنید که پس از مدت ها انتشار داده است.

اما نکته جالب اینجاست که ظاهرا سارا خانم هم خواسته نشون بده گوشی آیفون دارد و اگر بخواهیم به قیمت روز حساب کنیم حدودا از 50 میلیون تومان ارزش دارد. 

سارا فرقانی

از این ها که بگذریم سارا و نیکا علاقه بسیار زیادی به فیلترهای اینستا دارند که البته با توجه به اینکه خیلی از خانم های سن بالا هم این ترفند را دوست دارند، دیگر از دو دختر نوجوان  انتظاری نیست. نیکا به تازگی استوری با فیلتر اینستایی گذاشت اما ظاهرا بعد از آن کاربران او را مورد هجوم قرار داده اند به همین دلیل دقیقا بعد از آن استوری دیگر منتشر کر اما اینبار بی فیلتر!

نیکا فرقانی

میکاپ غلیظ شاخ های کوچولوی مجازی

سارا و نیکا با وجود اینکه بزرگ شده سوئد هستند اما همانند خانم های ایرانی بسیار علاقه مند به آرایش های غلیظ نیز می باشند.

ناگفته نماند این دو خواهر به تازگی وارد 18 سا شده اند اما از خیلی مدت ها پیش این حرکات را انجام میدادند و همیشه هم میکاپ های زیاد آن ها در این سن و سال مورد انتقاد کاربران فضای مجازی قرار می گرفت.

ناگفته نماند سارا و نیکا همانطور که منتقدان زیادی دارند، طرفداران بسیاری نیز دارند که سفت و قرص پشتیبان این دو خواهر نیز هستن اما اینکه دلیل آن چیست مبهم است!

سارا و نیکا فرقانی

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی