|

عکس دلبرانه و البته جدید "سارا و نیکا"؛ شاخای دهه هشتادی اینستا!

نیکا فرقانی حالا پس از گذشت ماه ها تصویری دو نفره همراه با خواهرش سارا پست کرد که طبق معمول همیشه از فیلتر استفاده نموده اند.

لینک کوتاه کپی شد
9

سارا و نیکا دو خواهر دوقلو که بعد از حضور در پایتخت طرفداران زیادی پیدا کردند به گونه ای که پیج اینستاگرامی این دو خواهر به میلیون دنبال کننده نیز رسید اما از پس حواشی که برایشان پیش آمد و یا بهتر بگوییم آبروریزی هایی که توسط خود آن ها اتفاق افتاد تعداد زیادی از کاربران نظرشان نسبت به سارا و نیکا تغییر کرد.

به گزارش«شایانیوز» سارا و نیکا بیشتر در استوری ها فعالیت دارند و ماه ها طول می کشد تا یک پست منتشر کنند. این دو خواهر اکثر عکس و لایو هایی که می گذارند دونفره است و از آنجایی که نیکا روحیه ای شیطون تر از سارا دارد فعالیتش هم در فضای مجازی بیشتر است. نیکا فرقانی به تازگی و پس از مدت ها تصویری یهویی در کنار سارا پست کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

سارا و نیکا فرقانی

اعتماد به نفس کاذب

سارا و نیکا همانند بسیاری از دختران جوان و حتی خانم های سن دار علاقه زیادی به زیبا تر شدن دارند و با توجه به اینکه فیلتر های اینستایی و اسنپ چت در میان آن ها بسیار باب شده این دوخواهر هم اغلب از این ترفند استفاده کرده و دل هواداران خود را می برند!

اما اگر چهره بدون فیلتر این دو را مشاهده کنید متوجه می شوید آنقدر ها هم ناز و ملوس همچون پست و استوری هایشان نیستند. ناگفته نماند هر کسی زیبایی خاص خودش را دارد اما اینکه دائما از این حرکت استفاده کنی و اعتماد به نفس کاذب بگیری زیاد جالب نیست.

نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا به واسطه حضور در سریال پایتخت شناخته شدند اما با انتشار فیلم و عکس های منشوری به شهرت رسیدند. حالا خیلی وقت است که موردی ناجور از این دو خواهر دیده نشده و با احتیاط بیشتری عمل می کنند اما چه فایده؟

تصاویر کاملا برهنه آن ها را در استخر مختلط خیلی ها دیده اند و این نشان از بی توجهی مادر و پدر بود که به بهانه خارج از ایران زندگی کردن اجازه انجام هر کار نامتعارفی را به دو دختر نوجوان داده اند!

کسب درآمد ناجور سارا و نیکا 

سارا و نیکا با اینکه سنی ندارند ادعا می کنند که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند و مردم (فالوورهایشان) را به سمت سرمایه گذاری در این زمینه دعوت می کنند و خب آنها مشخصا یک فرد را معرفی می کنند که او هم آنها سنی ندارد! به نظر می رسد آنها باید احساس مسئولیت بیشتری نسبت به فالوورها و طرفداران خودشان داشته باشند و برای سرمایه مردم احترام قائل باشند.

افراد زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال ضررهای هنگفت کرده اند و نمی توان به این سادگی و بدون تخصص مردم را به پول خرج کردن دعوت کنیم.

سارا و نیکا فرقانی

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    گوشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی