|

حرکات جنسی و غیرعُرف سارا و نیکا در محفلی کثیف؛ چقدر حاشیه! +فیلم

فیلم جدیدی از سارا و نیکا در فضای مجازی منتشر شده که دوقلوها در آن رفتار هایی سبک دارند.

لینک کوتاه کپی شد
3

سارا و نیکا فرقانی دو قلوهای نقی در پایتخت هستند که دیگر بزرگ شده اند. آبان سال گذشته بود که زمزمه های ساخت فصل جدید پایتخت بر سرزبان ها افتاد و تنابنده و تیمش خودشان را آماده می کردند تا پایتخت جدیدی را جلوی دوربین ببرند اما به یکباره ویدیویی از سارا و نیکا بازیگران دوقلو پایتخت در یک استخر عمومی در کشور سوئد منتشر شد.

به گزارش «شایانیوز» همین ماجرا باعث شد تا سارا و نیکا از این سریال حذف و برای مدتی ممنون التصویر شوند اما این پایان رفتار های زشت آن ها نبود. آن ها برای دیدن شدن دست به اقدامات عجیبی می زنند حتی به قیمت رفتن آبرویشان!

سارا و نیکا

چندی پیش فیلمی از دوقلوها منتشر شد که در حال قلیان کشیدن با دوستانشان هستند. متاسفانه جوانان و نوجوانان در این سن برای جلب توجه و معروفیت بیشتر حاظرند هر رفتار ناهنجاری را انجام دهند. حالا سارا و نیکا جدا از پایتخت بسیار به شهرت رسیده اند اما صحبت و نگاه های خوبی پشت سرشان نیست.

از زندگی  سارا و نیکا  چه می دانید؟

سارا و نیکا فرقانی  اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سارا و نیکا

پسران مورد علاقه سارا و نیکا

سارا و نیکا در یک گفتگوی ویدیویی که فرد سوال کننده سوال غیر متعارفی از سارا و نیکا می پرسد گفتند که پسرانی را دوست دارند که ورزشکار و خوش هیکل باشند.

سارا و نیکا

 • ناشناس ارسالی در

  صدا سیما از دختران اصیل داخل کشور (دوگانه ها)استفاده نکند شاهد این رفتار و بدترش می شود شاید هم برنامه ریزی شده است اکثر تازه به دوران رسیده ها اعتراف غیر اصولی انتخاب شدنشان را (من هم..) به گردن دیگران می اندازند دنشکده هنر ندیده نقش اول می شوند شاید یم نفر استعداد خاص باشد مانند ان پسر نابینا اما...

 • یسناسعادتی ارسالی در

  آخه شمادیگه چرا؟؟ حیف سریال پایتخت که باکاراتون ازتوش حذف شدید

 • ناشناس ارسالی در

  عاقبت ایناهم اینستاگرام وچندفالوور فیلم های .....

  • یسنا۱۳۸۲ ارسالی در

   آره خب مردم به خاطرچارتافالووربیشترچه کارهاکه نمیکنن😑

 • عدل ارسالی در

  اگه بجای این دوتا شیر برنج دوتا مترسک میزاشتن خیلی بهتربود

 • علی اکبرسلام میشه دست از سر مردم بخاطر این دوتاتوله سگ هرجایی لردارید این دوتا عنتر کی هستند که شما اینقدر خودتونو آلت دست کردید خجالت بکشید بابا ارسالی در

  دست از سر مردم بابت این دوتا هرجایی بردارید خجالت بکشید هر روز هروز این دوتا توله سگ را معرفی میکنید هر گوهی میخوان بخورند به بابای جاکشش مربوطه اینقدر الت دست نباشید

 • ناشناس ارسالی در

  لامذهب ما زیر فشار فقر هستیم، شما دنبال اصول دین هستید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه