|

"دنیا مدنی" ازدواج نکرده بچه دار شد؛ خانم خانما رو "عادل" کِراش داره!

دنیا مدنی بازیگر جوان سینما که به تازگی با انتشار ویدیویی از بچه گبه هایش نظرات کاربران را به خود جلب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر کم کار سینما و پر کار اینستاگرام می باشد. دنیا مدنی دختر رویا تیموریان است که بیشتر به واسطه مادرش و فعالیت در شبکه های اجتماعی معروف شده تا بازیگری!

به گزارش «شایانیوز» دنیا مدنی اصولا بازیگری پر انرژی نیست و بیشتر از غم و ناراحتی در پست هایش صحبت می کند. وی علاقه بسیار زیای به حیوانات به خصوص سگ و گربه دارد و خودش نیز حیوان خانگی دارد. اما به تازگی با انتشار ویدیویی از دو بچه گربه نشان داد که فرزندان جدید برای بزرگ کردن دارد. البته این دو بچه گربه به گفته کاربران برای مهراب قاسم خانی بوده که حالا به دنیا خانم داده است.

مدنی در کپشن ویدیویی که در ادامه مشاهده می کنید نوشت: به وقت حمام

من چطوری زنده بمونم از دست شما دوتا چه قدر زندگی آدم با شما عوض میشه، چه قدر حال آدم با شما خوب میشه.

دنیا مدنی در کل تیپ هایی راحت و لش طور میزند اما اینبار تصویری از خود پست کرد که روسری محلی به سر دارد و با چهره ای ملیح و بی آرایش است. وی در کل نچرال می باشد و ظاهرا علاقه ای هم به عمل های زیبایی ندارد اما خیلی دوئست دارد که از ایران برای همیشه مهاجرت کرده و برود!

دنیا مدنی

دنیا عاشق عادل؟

ابراز علاقه بسیار جالب دنیا مدنی بازیگر زن مشهور به عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده مشهور ورزشی را ببینید.

دنیا مدنی می گوید هیچ چیزی از فوتبال نمی داند و اصلا فوتبال نگاه نمی کند ولی مردهایی مثل عادل فردوسی پور را دوست دارد (باهوش) و حتی برنامه نود (آن موقع که پخش می شده) را می بیند.

بیوگرافی دنیا مدنی:

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد. دنیا مدنی فعالیت زیادی در صفحه شخصی اینستاگرامش دارد و در حال حاظر مجرد است.

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  چقد بهش میاد این توله ها بچه هاش باشن
  خلایق هرچی لایق
  لیاقت بچه آدمو نداری دیگه
  خخخخخ

  • ناشناس ارسالی در

   دهنو ببندید چیزی نمیشه

 • مجید ارسالی در

  آدمهایی امثال تو که عرضه ازدواج واقعی وتشکیل یه خانواده اصیل ایرانی وبچه داری را که ندارند!!!!! و به همین علت اکثر شماها به جای داشتن یک یا دو نوزاد در کنار خود همیشه در بغلتون سگ و گربه پرورش میدهید،،تازه بعضیهاتون که کلاسش باشماها‌متفاوترهستند با مارمولک، سمندر،مار،افتاب‌پرست، خر وخرچنگ روزگار میگذرانند!
  همه باهم شدین انجمن حمایت از حیوانات اهلی ووحشی در مقابل داشتن کودک وفرزند!🐵🦧🦍🙊🐵🐱🐶🐭🐰🐹🦓🐸🦎🐉🐊🐍🐈🐕‍🦺🦮🐕🐒🙊🐵🙈🙉🐻🦊🐰🦝🐖🐄🦘🐂🐃🐏🦌🐪🐫🐿️🐤🦨🦡🦔🦦🦒🦛🐡🦐🦞🐌🐜🐜🦗🦟🐝🐞🕷️🦂

  • به تو چه ارسالی در

   ببین دیگه حرف نزن
   به حرمت دختر بودنم نمیخواستم جوابتو بدم ولی دیگه شرشو در اوردی
   زندگی خوشه هرجور دلش بخواد هرکاری بخواد میکنه
   بعدم تو ایران که هیچ کاری واسه اون حیوانات بیچاره نمیشه
   تو کشورای خارجی واسشون پارک زدن
   یکی دلش میخواد سگ و مارمولم داشته باشه یکی بچه
   این به تو یکی هیچ ربطی نداره

  • 𝓐𝓡𝓜𝓨 ارسالی در

   دیگ معدب باش اگر خانوادت به جای تو سگ یا گربه گرفته بودن الان ینفر کمتر حرص میخورد از خداهم ممنون میشدم شدیدا والا حیوانات تا حالا از شما ها عاقل تر بودن اتفاقا حمایت از حیوانات وحشی خیلیم خوبه یکی هم باید بیاد برای اینکه سرپرست تو بشه اما واقعا ببخشید فکر نکنم کسی بیاد :( اخییییییییی 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • ناشناس ارسالی در

  توخارج غلط کردن پارک زدن حیوانات زبان بسته را اسیر کردین بگذارید برن در محیط واقعی خودشون هزارتا بلا سر انسان وحیوان می‌آورند

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی