|

"دنیا مدنی" هر بار بی حجاب تر از قبل؛ بخاطر یه عکس وِلو شده جلو عکاس!

دنیا مدنی بازیگر جوان ایرانی است که جدیدا بیشتر تصاویری که از خود منتشر می کند ژست و لوکیشینی تکراری دارد.

لینک کوتاه کپی شد
1

دنیا مدنی بازیگر جوان و جذاب ایرانی است که اگر از دنبال کنندگان وی در اینستاگرام نباشید شاید او را اصلا نشناسید! مدنی بازیگری کم کار است که به واسطه شهرت مادرش رویا تیموریان معروف شد.

به گزارش«شایانیوز» دنیا مدنی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد. وی بسیار اهل دور دور و تفریح است و گاهی هم تصاویری از گشت و گذار هایش برای کاربران منتشر می کند. دنیا مدنی مدتی بود که به آینه آسانسور ها گیر داده و بیشتر سلفی هایش در آسانسور بود اما چند وقتی می شود که عکس های او را بیشتر در طبیعت و کوه می بینید. او به تازگی هم عکسی از خود در شنزار منتشر کرد که نکته قابل توجهش حجاب این بازیگر است که مثل همیشه تنها با یک کلاه سر و ته قضیه را هم می آورد.

دنیا مدنی

مدنی در کپشن پستش نوشت:

گذشتم از سر عالم، کسی چه می داند

که من به گوشهء خلوت، چه عالمی دارم

بیوگرافی دنیا مدنی

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور می باشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند. نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.

دنیا مدنی

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی

پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد. رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

ازدواج دنیا مدنی:

با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

دنیا مدنی

دنیا مدنی

دنیا مدنی

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  گاهی آرزو میکنم
  دخترم هرگز با صنعت فیلم و نمایش و
  تئاتر و گوشی و امکانات و پیشرفت،،،، آشنا نشه
  خانواده مگر چقدر میتونن برای جگرگوشه هاشون الگو باقی بمونن😔

  • ناشناس ارسالی در

   منم گاهی فکرمیکنم،خدایا ابن مردم درست شن،قضاوت وفضولب نکنن،وخداانسانهای یک سونگر وخودخواه و دایم التحریک و ازسینما وهمه چی به دور نگاه داره.بابا بفهمین مو. مو هستش.زن ومرد نداره.مشکل ازدیدو ذهن بیماره بینندس

 • ناشناس ارسالی در

  به تو چه اصا به شما چه ربطی داره که همش گه میخورین زندگی مردم به خودشون ربط داره

  • بینام ارسالی در

   این همون گ.... هست که تو خوردی و جواب دادی' قرار باشه هر کسی بگه به تو چه که سنگ رو سنگ بند نمیشه' اینا خیر سرشون مثلا تا حدودی قرار الگوی بچه هامون بشن

 • ناشناس ارسالی در

  خداحفظ،شون کندامیدوارم بخدا هرزوجی موفق معید ابدی باشند

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی