|

(ویدئو) دنیا مدنی با بی حجابی کامل در کوه و کمر چه می کند؟ +نظرش در مورد ریحانه پارسا!

دنیا مدنی بازیگر سینما وتلویزیون است که با انتشار تصویری از خود با حجاب نیمه در کوه های دماوند اینستاگرامش را بروز کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که بیشتر مردم او را در پست های اینستاگرامش شناخته اند تا بازیگری در سینما و تلوزیون!

به گزارش«شایانیوز» دنیا مدنی دختر رویا تیموریان بازیگر با سابقه ایرانی می باشد. دنیا مدنی علاقه زیادی به مهاجرت و آزادی حجاب دارد و ظاهرا به زور، کمی در ایران حجاب را نگه داشته است. وی به تازگی از سفر خارجه اش برگشته و بسیار هم اهل تفریح و گشت و گذار می باشد. مدنی رابطه خوبی با حیوانات و طبیعت دارد و به تازگی هم تصویری از خود در دماوند کنار یک سگ خیابانی منتشر کرده است.

دنیا مدنی

دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا مدنی

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

دنیا مدنی

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی

پدر و مادر دنیا خانم از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میر ولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد.

رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

دنیا مدنی

ازدواج دنیا مدنی

با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

دنیا مدنی

دنیا مدنی و ریحانه پارسا

دنیا مدنی به تازگی صحبت هایی درباره برهنگی ریحانه پارسا و نحوه فالوور جمع کردنش صحبت های تندی داشت و خود را در جایگاهی دانست که مردم را تربیت کند تا سلیقه شان بهتر شود. هرچند احتمالا منظوری ندارد ولی واقعا آیا اکثر سلبریتی های ایرانی خودشان سواد یا ویژگی خاصی دارند که مخاطب تربیت کنند.

به نظر می رسد کسی که دنبال چنین محتوایی باشد بهتر است به پیج هایی سر بزند که تخصصی تر و حرفه ای تر هستند. ضمن اینکه مخاطب ایرانی این روزها آگاهی بیشتری نسبت به بسیاری از سلبریتی ها دارد. در ادامه ویدیوی صحبت های خانم بازیگر را مشاهده می کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه