|

"فریبا نادری" تو پنت هاوس خونش موهای بلوندشو نشون همه داد! +عکس

فریبا نادری بازیگری است که علاقه زیادی به انتشار تصاویر خود به صورت سلفی دارد، اینبار هم یکی از همین عکس های نمای نزدیکش را منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

فریبا نادری بازیگر مطرح و معروف ایرانی است که همیشه نقشی خنثی و معمولی داشت تا اینکه در سریال پربیننده «ستایش» بازی کرد. او در این مجموعه نقشش آنقدر منفی بود که همین موضوع باعث شد تا مردم از این بازیگر بدشان بیاید و حتی به گفته خود وقتی او را در خیابان می دیدند فحش و ناسزا هم بارش می کردند!

به گزارش«شایانیوز» فریبا نادری بازیگری بی حاشیه بود تا اینکه در برنامه «شام ایرانی» از خونه لوکسش رونمایی کرد. وی تاکنون دو ازدواج داشته است و شوهر دومش بسیار ثروتمند نیز می باشد. خانم بازیگر علاقه زیادی به عکس گرفتن از نوع سلفی دارد و اکثر تصاویرش در اینستاگرام از نمای بسیار نزیک است. از آن جایی که سلبریتی ها و شاخ های مجازی خود را در جایگاه نصیحت می دانند با انتشار تصاویر خودشان متن هایی بلند بالا می نویسند. در ادامه پست جدید فریبا نادری را با همین تم مشاهده می کنید.

فریبا نادری

نادری در کپشن پستش نوشت:

از متفاوت بودن نترس

سبک زندگی خودت

را داشته باش

و حتی اگر نتیجه اش

تنهایی بود

بدان که تنهایی ، بهتراز

بودن درمیان کسانی ست

که تو را در صورتی

دوست دارند که مانند آنها رفتار کنی! 

فریبا نادری و همسرش

فریبا نادری چندی پیش در یک مصاحبه تلویزیونی ادعا داشت همسرش او را در خانه با نام کوچک صدا نمی کند و می گوید نادری جان!

ناگفته نماند فریبا نادری با همسرش مهرداد طباطبایی رابطه ای کاری دارند و به صورت شریکی دارنده یک رستوران نیز هستند. فریبا نادری مسئولیت برندینگ و تبلیغات و بازاریابی آن را بر عهده دارد که البته مدتی قبل نسبت به بد شدن وضع مالی مردم و نداشتن مشتری گله می کرد !

فریبا نادری و همسرش

فریبا نادری بازیگر و هنرپیشه سینما و تلویزیون در سال ۶۳ در شهر تهران به دنیا آمد او در سن ۱۹ سالگی با بازی در سریال مروارید سرخ برای اولین بار قدم به دنیای سینما گذاشت و با حضوری پر رنگ تر در سریال ستایش معروف در سینما تلویزیون مطرح گردید.

فریبا نادری با کارگردان سینما و تلویزیون مسعود رسام ازدواج کرد که البته آنها دارای اختلاف سنی ۲۷ سال بودند و مسعود رسام در سال ۸۸ بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. وی پس از گذشت چند سال با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و در حال حاظر این زوج دختری به نام یارا نیز دارند.

 • ناشناس ارسالی در

  یکم با ادب باشین😒😒

  • فاطمه ارسالی در

   خوبه

  • فاطمه مختارابادی ارسالی در

   خوبه

  • ناشناس ارسالی در

   خوبه

 • فاطمه ارسالی در

  خوبه

 • ناشناس ارسالی در

  به شما و ما چه ربطی داره اصلا لخت بشه به فضولی مثل شما چه....

  • صوغی ارسالی در

   شوهره انگار لباس گچ کاری کرده و لباسش گچی شده نههههه 😂😂😂

 • ناشناس ارسالی در

  سلبریتی ها خودشون میخان که به مردم مربوط باشه اگه به مردم‌مربوط نیست پس چرا تمام زندگیشون تو نت پخشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه