|

اپل

دوربین سلفی آیفون 14 و ارتقایی چشمگیر که تا کنون دیده نشده بود !

بر اساس آخرین افشاگری ها به نظر می رسد سری آیفون 14 چشمگیر ترین ارتقا دوربین سلفی را از زمان آیفون 11 تا به حال شامل تجربه خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- یکی از گوشی های هوشمندی که بی صبرانه در انتظار معرفی و رونمایی آن هستیم آیفون های غول فناوری کوپرتینویی میباشند که اگر اپل روال هر ساله خود را رعایت کند به احتمال زیاد در ماه سپتامبر پیش رو جدید ترین سری آیفون رونمایی خواهد شد به همین دلیل هم هرچه به زمان رونمایی نزدیک تر می شویم اخبار و افشاگری های بیشتری در رابطه با این گوشی های هوشمند محبوب و پرطرفدار منتشر می شوند.

 براساس جدید ترین خبری که GSMArena به نقل از افشاگر معروف مینگ چو کو منتشرکرده است به احتمال بسیار زیاد سری آیفون 14 چشمگیر ترین ارتقا دوربین سلفی را از زمان آیفون 11 تا به حال شامل خواهد شد.

Apple iPhone 14

براساس گفته های این تحلیل گر اپل برای اولین بار تصمیم گرفته است که ماژول دوربین سلفی گوشی های هوشمند خود را توسط شرکت کره ای ال جی اینو تک تامین نماید و در همین راستا ظاهرا دوربین جدید از فوکوس خودکار پشتیبانی خواهد کرد که در مقایسه با دوربین سلفی آیفون های فعلی کیفیت و عملکرد بسیار بالاتری را به نمایش خواهد گذاشت.

نکته ی بسیار قابل توجه در رابطه با نسل آینده آیفون های سری 14 این است که ارتقا ذکر شده در بالا بر روی تمامی اعضای سری 14 اعمال خواهد شد و برخلاف دیگر بهبود های درنظر گرفته شده، فقط به نسخه های پرو آیفون 14 تعلق نخواهند داشت، مانند دوربین فوق عریض 48 مگاپیکسلی که فقط بر روی آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس عرضه خواهد شد.

Apple iPhone 14

بی صبرانه در انتظار رونمایی اپل از جدید ترین گوشی هوشمند خود هستیم که به نظر می رسد قرار است طوفانی در بازار گوشی های هوشمند به پا کند.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی