|

هر ناتوانی روز پادشاهی خود را دارد!

شهاب سنگ غوغاکننده شیبااینوچه کرد؟

پس از افزایش 2,50,00,000 درصدی شهاب‌سنگ، شیبا اینو دوباره غوغا می‌کند. آیا می تواند تجمع بیشتری داشته باشد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-ضرب‌المثلی قدیمی وجود دارد که می‌گوید «هر ناتوانی روز پادشاهی خود را دارد»، اما نماد میم کوین شیبا اینو (SHIB) در حال حاضر بهترین دوران زندگی خود را برای یک سال سپری می‌کند.از زمانی که توکن شیبا که از نام یک نژاد سگ ژاپنی نامگذاری شده است، وارد صحنه ارزدیجیتال شد، با سرعت خیره کننده ای رشد کرد و توجه سرمایه گذاران و علاقه مندان را به خود جلب کرد. حتی موفق شد بازده غول هایی مانند بیت کوین و اتریوم را شکست دهد. 

این میم کوین در یک سال گذشته حدود 2,50,00,000 درصد افزایش یافت وسرمایه گذاری 1000 روپیه در توکن در طول دوره به 250000000 روپیه تبدیل شد. با باتوجه به این نکته مهم است که ارزهای دیجیتال، به ویژه میم کوین ها، یک سرمایه گذاری بسیار پرنوسان هستند.

در 24 ساعت گذشته، سیزدهمین دارایی بزرگ کریپتو بیش از 15 درصد رشد داشته است و اکنون ارزش بازار آن کمی کمتر از 19 میلیارد دلار است. داده‌های Coinmarketcap نشان می‌دهد که حجم معاملات شیبا اینو نزدیک به 105 درصد افزایش یافته است.شیبا یک آلت کوین است، به این معنی که مبتنی بر جامعه است. راج کاپور، بنیانگذار اتحادیه بلاک چین هند، توضیح می دهد که موفقیت شیبا تا حد زیادی به رشد جامعه بستگی دارد و کاربرد آن نقش کمتری در این زمینه دارد.

جدیدترین افزایش در شیبا توسط شایعه قوی مبنی بر اینکه Shiba Inu احتمالاً در Robinhood لیست خواهد شد.شارات چاندرا، معاون تحقیقات و استراتژی، EarthID، یک پلتفرم مدیریت هویت مستقل، گفت: بعید است که شیبا شتابی را که سال گذشته شاهد بود حفظ کند. او اما به سرمایه گذاران توصیه کرد که درصد کمی از پرتفوی خود را به این توکن اختصاص دهند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی