|

روسری مجلسی را چگونه سر کنیم؟

به نظرتون روسری مجلسی چه نوع روسری ای است؟ ترفندهای سر کردن و بستن روسری را یاد بگیرید

روسری مجلسی

از آنجایی که داشتن استایلی شیک اهمیت دارد، ست کردن روسری با لباس مجلسی یکی از دغدغه‌ های خانم‌ های شیک پوش در مهمانی‌ و مراسم‌های رسمی است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- هرگز فراموش نکنید که یک استایل خوب و اصولی شخصیت شما را ارزشمند می‌ کند و باعث افزایش اعتماد به نفس در شما می‌ شود و جایگاهتان را در ذهن مردم متفاوت خواهد کرد. پس از آنجایی که داشتن استایلی شیک اهمیت دارد، ست کردن روسری با لباس مجلسی یکی از دغدغه‌ های خانم‌ های شیک پوش در مهمانی‌ و مراسم‌ های رسمی است. خب همانطور که از اسم لباس مجلسی پیدا است برای ست کردن آن باید از آیتم های لوکس و مجلسی استفاده کنید، در نتیجه بهترین گزینه برای شما استفاده از یک روسری مجلسی است. حال شاید به خود بگویید که کدامیک از روسری ها مجلسی محسوب می شوند؟ بسیار ساده است روسری هایی که از پارچه های لوکس و با کیفیت تهیه شده اند جزو روسری های مجلسی محسوب می شوند. برای مثال روسری ابریشم و یا روسری ساتن از روسری نخی ارزش بالاتری دارند، در نتیجه برای استایل های رسمی و مجلسی پیشنهاد ما این دو گزینه هستند. حال اگر برایتان سوال پیش آمده است که چرا روسری و یا چرا شال را برای استایل مجلسی پیشنهاد نمی کنیم؟ در جواب باید بگوییم که گاهی اوقات یک سری از لباس‌ های مجلسی که ساده‌تر هستند، با شال‌ طرح‌ دار ترکیب زیبایی ایجاد می‌کنند.

اما اگر بخواهیم از لحاظ قوانین پوششی به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم که، روسری رسمیت بیشتری به نسبت شال دارد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با چندتا از روسری های مجلسی سال آشنا شوید.

روسری ساتن ابریشم

روسری ساتن ابریشم

روسری ساتن ابریشم

با معجزه روسری ساتن در استایل مجلسی آشنا شوید

خب همانطور که می دانید و در قسمت بالاتر اشاره کردیم برای جشن‌ های مجلسی و مراسم‌ های رسمی روسری انتخاب بهتری است. البته این را در نظر داشته باشید که روسری سن را کمی بالاتر نشان می‌ دهد و استایل‌ تان را کلاسیک می‌ کند، ولی خب استایل کلاسیک استایل مناسبی برای مهمانی ها محسوب می شود، پس می توان گفت مشکلی وجود ندارد. پس فراموش نکنید که  برخی از جنس‌ ها مانند نخ ویسکوز و موهر برای استفاده روزمره تا نیمه رسمی توصیه می‌ شوند و برای ست روسری با لباس مجلسی باید به سراغ جنس‌ هایی مانند کرپ حریر، حریر، ساتن، ساتن ابریشم، نخ ابریشم، لمه، پلیسه و مخمل بروید. 

روسری ساتن ابریشم

روسری ساتن ابریشم

با روسری ساتن ابریشم ملکه مهمانی های باشید

روسری ابریشمی یکی از شیک ترین و لوکس ترین نوع های روسری است که بی برو برگرد پیشنهاد ما برای استایل های رسمی و مجلسی این روسری است. این نوع روسری ایستایی مناسب و لختی دارد و می تواند استایل ساده و کلاسیک شما را به یک استایل الگانت و بسیار لوکس تبدیل کند. دقت داشته باشید که جنس پارچه شال و روسری معرف کیفیت کار است. هر اندازه که روسری از پارچه‌ های مرغوب‌ تری تهیه شده باشد، قطعا ما با کیفیت تر و ماندگارتر هم است.

روسری ساتن ابریشم

روسری ساتن ابریشم

روسری نخی بامبو را فراموش نکنید؛ تنها نخی مجلسی را بشناسید

شاید کمی به نظرتان عجیب باشد که بدانید یک روسری نخی برای استایل های مجلسی و رسمی گزینه مناسبی باشد، ولی روسری نخی بامبو یکی از این روسری ها است. این روسری دارای پارچه ای نخی و براق است و ایستایی مناسبی مانند روسری های ساتن ابریشم دارد. روسری های بامبو معمولا دارای قوارهای بزرگ می باشند و برای سر کردن آن پیشنهاد ما به شما جای گره انداختن روی سرشانه است، زیرا به دلیل نوع پارچه گره های این نوع روسری کمی ضخیم و درشت تر از نوع های دیگر است و این موضوع باعث از بین رفتن زیبایی و استایل مجلسی روسری خواهد شد.

روسری ساتن ابریشم

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی