|

استایل نیما شعبان نژاد رو بشناسیم

بایرام رو یادته چه خاص پوش بود؟ حالا نگاه نیما شعبان نژاد بدون بایرام چه آس تریپه!

Nima Shabannejad

برای اینکه استایلت خاص باشه حتما نباید دنبال آیتم های عجیب باشی میتونی با خلاقیت جذاب ترین استایل رو بسازی مثل آقا نیما شعبان نژاد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- وقتی به استایل های آقایون نگاه می کنید معمولا ظاهر هایی شبیه به هم می بینید که چندان خلاقیتی درش دیده نمیشه و غالب اون ها از یک سری اصول ثابت پیروی می کنند و کمتر پیش میاد که کسی مثل نوید محمد زاده با نهایت جسارت اوت فیت هایی به دور از هنجار ها و چارچوب ها انتخاب کنه. نیما شعبان نژاد هنرمند محبوب کشورمون هم یکی دیگه از اون دست آقایون سلبریتی ایست که ظاهر هایی متفاوت و خاص رو برای خودش می پسنده و سعی می کنه در استایل کردن هاش به اصل شخصی سازی پایند باشه.

نیما شعبان نژاد متولد اردیبهشت ماه سال 1366 در کلن آلمان است که در دوران کودکی به همراه خانواده اش به ایران مهاجرت کرد و از سال 1383 هم به طور حرفه ای کار خودش رو در زمینه بازیگری تئاتر شروع کرد اما اوج شهرت و محبوبیت نیما خان شعبان نژاد با برنامه محبوب خندوانه آغاز شد که رامبد جوان اون رو کارگردانی می کرد. نیما شعبان نژاد همون طور که ما قبل تر هم اشاره کردیم و شما هم مطمئنا از برخورد هاش در برنامه های مختلف مثل خندوانه و دورهمی حدس زدید بسیار هنری با روحیات خاص است که باعث میشه این حس و حال هنری در استایل کردنش هم دیده بشه به همین خاطر در ادامه نگاهی می اندازیم به این هنرمند مردمی و محبوب تا ببینیم از چه ویژگی هایی در استایل کردن هاش استفاده میکنه.

نیما-شعبان نژاد

1.نیما شعبان نژاد کژوال پوش و رها

در دنیای امروز به خصوص بعد از بیماری همه گیر کرونا سبک کژوال یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین سبک های پوششی در سر تا سر دنیا شد چون راحتی و آزادی عمل زیادی به فرد میده و اون رو از قید و بند خیلی مسائل دور می کنه. پوشیدن لباس های گشاد و آزاد باعث میشند تا شما راحت تر بتونید توانایی های خودتون رو نشان بدید. کاملا مشخصه که نیما شعبان نژاد روحیه ای آزاد و رها داره و طبیعتا برای همچین شخصیتی سبک کژوال بهترین انتخاب به حساب میاد.

کژوال پوش

2.نیما شعبان نژاد و ذوق هنریش که امضای شخصیشه

به گزارش شایانیوز، امضای شخصی در استایل بیشتر از هر المان دیگه ای میتونه معرف شخصیت شما باشه و برای نیما شعبان نژاد ادغام سبک هنری و کژوال امضایی است که اوت فیت هاش رو از باقی سلبریتی ها متمایز میکنه. در سبک هنری فرد از سلیقه و خلاقیت خودش برای درخشان تر کردن جلوه یک استایل استفاده میکنه و میبینیم که نیما شعبان نژاد حتا میتونه یک کت شلوار رسمی رو هم با دکمه های رنگی به سبک خودش در بیاره.

نیما شعبان نژادهنری

3.نیما شعبان نژاد جسور و خوش سلیقه

و اما در رابطه با جسارت و خوش سلیقگی نیما شعبان نژاد باید بگیم که آقای هنرمند در استفاده از رنگ ها و لباس هایی با طرح ها و ویژگی های متمایز جسارت بالایی داره و ابدا خودش رو به یک نوع خاص یا یک پالت رنگی خاص محدود نمی کنه و میتونه گاهی ساده و گاهی هم چنان پر جزئیات بپوشه که برای دیدن تمامی جزئیات باید  استایلش باید خیلی ریز بین شد اما نهایتا این نکته رو باید در نظر داشته باشیم که حتا در ساده ترین اوت فیت های نیما شعبان نژاد هم رد هنر و خلاقیت دیده میشه.

نیما شعبان نژاد جسور و خوش سلیقهخلاق

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکته های دیگه ای در تیپ و استایل نیما شعبان نژاد قابل توجه است؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید مثل بازیگرا لباس بپوشید و خوشتیپ باشید صفحه استایل سلبریتی ما رو دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی