|

برای عید چه رنگ رژ لبی بزنیم؟

جدیدترین ترندهای آرایشی برای سال جدید؛ از رژ لب رنگ سال گرفته تا رژ لب نود و اروپایی

رژ لب قرمز

اطلاع از ترندهای آرایشی برای خیلی از خانم‌ ها مهم است زیرا آنها همیشه به دنبال این هستند که سبک میکاپ خود را با توجه به مد روز انتخاب کنند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- اطلاع از ترندهای آرایشی برای بسیاری از خانم‌ ها مهم است، زیرا آنها هر ساله به دنبال این هستند که سبک میکاپ خود را با توجه به مد روز انتخاب کنند. از آنجایی که به شروع سال جدید چیزی نمانده و همه خانم ها در تکاپوی خرید عید هستند، نباید فراموش کنید که خریدهایی که برای کیف لوازم آرایشی خود انجام می دهید هم باید مانند خریدهای لباسی هدفمند و با آگاهی باشند. همانطور که می دانید همه سبک و رنگ آرایش به همه پوست ها و چهره ها نمی آید، در نتیجه جدا از اینکه باید توجه کنید که لوازم آرایشی ای که انتخاب می کنید به شما و نوع تناژ پوستی شما می آید یا خیر باید بدانید که آیا در سال جدید کدام رنگ ها و سبک های آرایشی جزو ترندهای سال جدید محسوب می شوند. شاید برایتان جالب باشد ولی ترندهای آرایشی 2023 از رنگارنگ‌ ترین و درخشان‌ ترین میکاپ‌ های تاریخ و نمادی از تغییر نگرش پس از دوران کرونا هستند. آرایش‌ های جدید در سال 1402 نیاز به کنار گذاشتن محدودیت‌ ها و چهارچوب‌ های تعیین شده در روتین‌ های آرایشی دارند. برای مثال شما می توانید یک رژ لب قرمز به رنگ سال یعنی همان قرمز پرشین بزنید و با اعتماد به نفس به مهمانی بروید.

پس بهتر است شما هم علاوه بر اطلاعات، کیف لوازم‌ آرایشی خود را به‌ روز کنید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع رز لب ترند برای 1402 آشنا شوید.

رژ لب سال

رژ لب سال

لب هایتان را به رنگ خاک سرخ خلیج فارس رژ بزنید

همان‌طور که می‌ دانید آرایش‌ های سنگین با زیرسازی‌ های لایه‌ لایه دیگر از مد افتاده‌ اند و باید آن‌ ها را کنار بگذارید. آرایش‌ های طبیعی، علاوه بر این‌که جذابیت‌ های زیادی دارند می‌ توانند زیبایی طبیعی صورتتان را به نمایش بگذارند. حال اگر حس می کنید صورتتان با آرایش طبیعی و لایت بی حال خواهد شد باید بگوییم که چاره کار دقیقا در دست رژ لب های قرمز است. زیرا این رژ لب چهره شما را از این رو به آن رو می کند و باعث می شود بسیار شاداب دیده شوید. شاید برایتان جالب باشد ولی بهتر است بدانید یکی از ترندهای آرایشی در سال جدید استفاده از رژ لب قرمز پرشین، یعنی رنگ سال است.

رژ لب سال

رژ لب سال

رژ لب آجری یا قهوه ای بزنید؛ جذاب و متفاوت آرایش کنید

حال اگر می خواهید ظاهری متفاوت داشته باشید و شبیه بقیه خانم ها نباشید، بهتر است که یک رژ لب آجری را به جای رژ لب قرمز انتخاب کنید. خیلی عجیب است ولی شاید باورتان نشود رژ لب آجری به اندازه ای شیک است که برای یک میکاپ حرفه ای و اروپایی می تواند معجزه کند. پیشنهاد ما برای هنگامی که این رژ لب را استفاده می کنید رژگونه های مسی یا آجری است زیرا در این حالت کل صورت شما حالی برنز و گندمی گون می گیرد و این حالت به تنهایی هم می تواند باعث جذابیت و زیبایی در چهره شما شود. با این که آرایش‌ های مات زیبایی و طرفداران زیادی دارند، اما ۲۰۲۳ سال میکاپ‌ های درخشان و براق است؛ به همین دلیل بهتر است در آخر از برق لب استفاده کنید تا لبهایی درخشان داشته باشید.

رژ لب سال

رژ لب سال

رژ لب سرخابی را امتحان کنید؛ لب هایی به زیبایی شکوفه ها

همان‌طور که مشاهده کردید، سبک‌‎های آرایشی جدید همگی یک میکاپ طبیعی را به شما پیشنهاد می‌ک نند تا علاوه بر جذاب بودن به سلامت پوست و یا لبتان هم اهمیت دهید. در نتیجه اگر می خواهید لب هایی زیبا و به زیبایی شکوفه های بهاری داشته باشید بهتر است از رنگ صورتی یا سرخابی استفاده کنید و بگذارید لب هایتان در مرکز صورتتان قرار گیرند. رژ لب سرخابی یک از ویژگی هایی که دارد این است که معمولا به همه چهره ها و یا تنازهای پوستی می آید، در نتیجه نگران نباشید هر نوع رنگ پوستی داشته باشید با این رژ لب زیبا خواهید شد.

رژ لب سال

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی