|

استایل پردیس احمدیه رو بشناسیم

سانتی مانتال بازی به سبک پردیس احمدیه دُخی ساده پوست شیر؛ مثل خانم ظریف و دلبرونه باش

پردیس احمدیه که این روزها با با نقش ساحل حسابی محبوب دل ها شده با تیپ و استایل های جذاب و ساده ای که داره حسابی خودش رو عزیز کرده.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- این روز ها سریال پوست شیر به یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین سریال های شبکه نمایش خانگی تبدیل شده که حسابی سر و صدا به پا کرده و بازی خوب بازیگر های اون تک به تک باعث شده که این سریال مورد توجه واقع بشه. یکی از بازیگر های جذاب و دوست داشتنی پوست شیر که حالا خیلی بیش تر از قبل در مرکز توجه ها واقع شده پردیس احمدیه است. جدای از بازی خیلی خوب و پسندیده خانوم احمدیه در این سریال موضوعی که حسابی توجه ها رو به سمت ایشون جلب کرده تیپ و استایل های ساده و ظاهر فوق العاده نچرال و طبیعیشه که این روز ها میون سلبریتی های ایرانی و خارجی خیلی کمیاب شده. در ادامه نگاهی می اندازیم به استایل های مختلف پردیس احمدیه تا ببینیم خانوم بازیگر اصولا چه نکات و ویژگی هایی رو در استایل کردن های مختلفش رعایت میکنه.

استایل های پردیس احمدیه

1.پردیس احمیدیه طرفدار مینیمال پوشی

خب همون طور که در بالا هم اشاره کردیم پردیس احمدیه کلا ساده است و ظاهرا این سادگی رو خیلی هم دوست داره بنابراین طبیعتا سبک مینیمال یکی از سبک های مورد علاقه ایشونه که ازش استقبال میکنه و تا به حال هم چندین استایل مینیمال شیک و زیبا داشته. با این همه نمی تونیم بگیم که سبک غالب پردیس احمدیه مینیمال پوشی است حالا چراش رو در ادامه میبینیم.

پردیس احمیدیه طرفدار مینیمال پوشی

2.پردیس احمدیه طرفدار مونوکروم پوشی

افرادی که طرفدار استایل های مینیمال هستند غالبا از مونوکروم پوشی هم لذت می برند و به مراتب از این سبک در اوت فیت های مختلشون استفاده می کنند در رابطه با پردیس احمدیه هم این موضوع صدق میکنه و خانوم خانوما خوب هم بلده که چطور مونوکروم تیپ بزنه. یکی از بزرگ ترین نقاط قوت در رابطه با استایل های مونوکروم اینه که ریسک پذیری پایینی دارند و در عین سادگی می تونند درخشان و زیبا باشند.

پردیس احمدیه طرفدار مونوکروم پوشی

3.پردیس احمدیه طرفدار پترن پوشی

حالا نکته بسیار جالب توجه در رابطه با پردیس خانوم احمدیه اینه که ایشونی که از مینیمال و مونوکروم پوشی حمایت می کنه دست بر قضا همچین هم از طرح و پترن بدش نمیاد و هر از گاهی اندک جسارتی به خرج میده و در پترن های مختلف رو به استایل خودش وارد میکنه؛ البته مسلمه که در انتخاب طرح و پترن هم بسیار محتاط عمل میکنه و هنگام استفاده از یک آیتم طرح دار باقی آیتم ها رو تمام و کمال ساده انتخاب میکنه تا خیلی پر زرق و برق  ماکسیمال به نظر نیاد.

پردیس احمدیه طرفدار پترن پوشی

4.پردیس احمدیه طرفدار آرایش مینیمال

به گزارش شایانیوز، یکی از اصلی ترین نکاتی که پردیس احمدیه خیلی بهش پایبنده آرایش مینیمال است یعنی هیچ زمانی و در هیچ مراسمی خانوم احمدیه رو با ظاهری که میکاپ کامل و به قول معروف هفت قلم داشته باشه نمی بینیم و در واقع همین موضوع هم یکی از اصلی ترین دلایلی است که باعث میشه سادگی ایشون بیشتر به چشم بیاد.

پردیس احمدیه طرفدار آرایش مینیمال

5.پردیس احمدیه و کژوال پوشی هاش

و اماااا نهایتا در یک جمع بندی کلی باید بگیم که خانوم پردیس احمدیه از جمله افرادی است که استایل های کژوال رو بیشتر از هر چیز دیگه ای ترجیح میده، راحتی و آزادی عمل گزینه اول این جور افراد است و همون طور هم که در اوت فیت های مختلف ایشون مشاهده می کنید همیشه پوشش هایی رو انتخاب می کنه که این راحتی رو نه تنها خودش احساس می کنه بلکه حسش رو به دیگران هم انتقال میده؛  با این حال در راستای کژوال پوشی استفاده از اصول دو سبک مینیمال و مونوکروم هم در اوت فیت های مختلف پردیس خانوم دیده میشه. اگر بخوایم خیلی عامیانه استایل کلی پردیس احمدیه رو معرفی کنیم باید بگیم ایشون یه کژوال پسنده ساده پوش است.

پردیس احمدیه و کژوال پوشی هاش

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکته های دیگه ای در تیپ و استایل پردیس احمدیه قابل توجه است؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید مثل بازیگرا لباس بپوشید و خوشتیپ باشید صفحه استایل سلبریتی ما رو دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی