|

دکور با گل خشک

با انواع گل خشک چنان دکوری بزن که تو مجله ها هم لِنگش نباشه؛ اینا خوب خوشگلنااا!

اگه عاشق گل و گیاهی اما امکان نگهداری ازشون رو نداری با انواع گل خشک خونَت رو مثل قصر زیبا و لوکس کن.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- این روز ها استفاده از گل و گیاه و گلدون در سایز های مختلف توی خونه ها خیلی باب شده یا به عبارتی بهتره بگیم که جزوی جدایی ناپذیر از دکور و چیدمان خونه ها به حساب میاد که البته خیییلی هم خوب و پسندیده است چون نه تنها باعث زیبا تر شدن و لوکس تر شدن فضا میشه بلکه نشاط و حس و حال خارق العاده ای رو هم در خونه شما ایجاد میکنه.

از طرف دیگه به احتمال بسیار زیاد شما تا به حال بار ها شاهد گل های مصنوعی در خونه های مختلف بودید، گل هایی که اگر چه زیبا هستند و رنگ و لعاب جذابی دارند اما چون حس طبیعی بودن رو به شما القا نمی کنند اون طور که باید و شاید نمی تونند به عنوان نقطه عطف چیدمان و دکوراسیون شما در نظر گرفته بشند. کاری که شما یا هر خانوم و آقای خوش سلیقه دیگه ای می تونه انجام بده اینه که در عوض گل های مصنوعی از انواع و اقسام گل های خشک استفاده کنه، مثلا برای چیدمان میز جلوی مبل و یا گلدون بزرگی که کنار آینه قدی سالن نشیمن قرار گرفته و یا کلی فضای دیگه ای که بنا بر هر دلیلی دلتون نمی خواد یا نمی تونید از گل های طبیعی استفاده کنید.

دکور خونه با گل خشک

گل های خشک می تونند درست مثل گل های طبیعی حس واقعی بودن و زندگی رو به شما انتقال بدند و از طرف دیگه مثل گل های مصنوعی، نیازی به مراقبت مداوم یا رسیدگی روزانه ندارند، نه به نور خاصی احتیاج دارند و نه به سیستم آبیاری و گرمایشی خاصی برای همین هم این روز ها گل های خشک خیلی مورد استقبال طراح ها و دکوراتور ها قرار میگیرند.

به گزارش شایانیوز، حالا اگر شما هم دوست دارید که از این گزینه جذاب و دوست داشتنی برای چیدمان و طراحی خونتون استفاده کنید ما بهتون چند مورد از زیبا ترین هاشون رو که جذابیت بصری بالایی در فضا ایجاد میکنند معرفی میکنیم.

گل اسطوخودوس

گل اسطوخودوس

گل گندم

گل گندم

گل عروس

گل عروس

گل دم خرگوشی

گل دم خرگوشی

گل پنبه

گل پنبه

برخی از این گل ها مثل گل دم خرگوشی یا گل عروس دارای رنگ بندی هم هستند، شما می تونید از انواع این گل ها برای رنگ بخشیدن و با طراوت کردن فضا و چیدمان خونتون استفاده کنید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید اینه که رنگی که برای گل هاتون انتخاب می کنید باید با آیتم های دیگه ای که در دکوراسیون خونه موجود هستند در تناسب و هارمونی باشند اما لزوما نباید همرنگ باشند بلکه رنگ های متضاد یا مکمل هم انتخاب های خوب و هوشمندانه ای هستند.

به نظر شما کاربران شایانیوز چه گل های خشک دیگه ای هستند که می تونند جلوه و جذابیت قابل توجهی در چیدمان و دکوراسیون خونه شما ایجاد کنند؟

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چجوری خونه تون رو خوشگل بچینید صفحه چیدمان خونه ما رو دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی