|

ست زنانه و مردانه زمستانی

زمستونو عاشقانه و شیک تجربه کنید؛ انواع استایل دو نفره برای زوج های شیک پوش

ست دونفره زمستانی

روش‌های گوناگونی برای ست کردن استایل دونفره وجود دارد که با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید و سبک مورد علاقه‌ خود بهتر است انتخاب کنید.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- ست کردن استایل دونفره برای زوج‌ ها نمادی از عشق، مشارکت و روابطی با دوام و مستحکم است. لباس پوشیدن به همان سبک شریک زندگی خود، مدتی است که از شرق آسیا برآمده و در بیست سال اخیر به سرعت ترند شده است. جالب است که بدانید ست کردن لباس های دونفره راه ها و روش های مختلفی دارد و شما برای ست کردن استایل دو نفره خود حتما قرار نیست تمام آیتم‌ هایتان را شبیه هم انتخاب کنید و شبیه دوقلوها به نظر برسید؛ گاهی استفاده از یک یا چند آیتم همسان و مکمل هم می‌تواند ست کاپلی شما را بسیار جذاب‌ تر کند. برای مثال می توانید یک مانتو چهارخانه و پشمی را انتخاب کنید و برای همسر خود یک پیراهن چهارخانه با همان رنگ را خریداری کنید و یا همچنین می‌ توانید از طرح‌ ها و بافت‌ های یکسان استفاده کنید، به عنوان مثال هر دو جین بپوشید و یا در زمستان و پاییز هر دو از لباس‌ های بافتنی پلیور استفاده کنید.

پس اگر می خواهید زمستان امسال به همراه همسرجان در مهمانی ها یا حتی پیاده روی های روزانه شیک و جذاب به نظر برسید بهتر است به انتخاب لباس های خود و همسرتان دقت کنید و با یکی از روش های زیر به انتخاب آیتم های استایل خود بپردازید. در ادامه این مقاله همراه ما با شید تا با چندتا از جذاب ترین استایل های ست و دونفره زمستانی آشما شوید.

ست زنانه و مردانه

ست زنانه و مردانه

استایل سیاه و سفید ست را امتحان کنید؛ شیک و رسمی به مهمانی بروید

رنگ سفید یکی از رنگ هایی است که در تمام فصل های سال برای شما امکان استفاده را فراهم می کند و جالب است که بدانید شما برای داشتن استایلی شیک و رسمی حتما به آن احتیاج خواهید داشت. در نتیجه اگر می خواهی در زمستان به یک مهمانی مهم بروید و قرار است در این مهمانی یک زوج عاشق و شیک پوش دیده شوید بهترین انتخا برای شما استفاده ست سفید و سیاه است. برای مثال می توانید یک پالتو جناغی و کوتاه را با آیتم های سیاه ست کنید و برای همسرتان هم یک پیراهن جناغی و ست یا یک پیراهن سفید به همراه شلوار مشکی را انتخاب نمایید تا ظاهری زیبا و ست را تجربه کنید.

ست زنانه و مردانه

ست زنانه و مردانه

بافت های هم شکل و ست بپوشید؛ کژوال اما شیک و عاشقانه

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم برای داشتن استایلی شیک و جذاب فقط کافی است که یکی از آیتم های اصلی را با هم از نظر جنس، رنگ و یا نوع ست نمایید و نیازی به اغراق و سرتا پا مثل هم پوشیدن نیست. یکی از آیتم های اصلی در استایل خانم های ایرانی مانتو است پس چه بهتر که برای مثال یک مانتو بافت و ست با پلیور همسرتان به تن کنید و یک زوج زیبا، شیک پوش و با سلیقه به نظر بیایید. یکی از نکته های مهم در ست پوشیدن این است که حتما باید سبک استایل شما با پارتنرتان یکی باشد برای مثال از انتخاب لباس های کلاسیک برای خود در کنار استایل کژوال همسرتان خودداری کنید.

ست زنانه و مردانه

ست زنانه و مردانه

هردو رنگ های فصل بپوشید؛ از معجزه رنگ ها در استایل دو نفره استفاده کنید

جالب است که بدانید یکی از راه های ست کردن استایل بعد از استفاده از آیتم های همانند و ست انتخاب لباس هایی با ظاهر و نوع های متفاوت ولی رنگ های یکسان است. برای مثال شما می توانید رنگ آبی یا سرمه ای را انتخاب کنید و در بصورت پراکنده آن را در استایل خود و همسرتان به کار ببرید و یا حتی بهتر است که خود یک پالتو شتری بپوشید که یکی از ترندهای زمستانی است و برای همسر خود نیز یک پیراهن شتری خریداری کنید. در استایل های اینچنینی استفاده از یک آیتم هم رنگ کافی است می توانید فقط آیتم اصلی را ست کنید.

ست زنانه و مردانه

ست زنانه و مردانه

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی