|

معرفی جدیدترین استایل های مونوکروم زمستانی

هرچی دم دستته رو لایه لایه نپوش؛ زمستان را به سبک مونوکروم شیک و دلبرانه تجربه کن

استایل مونوکروم زمستانی

مونوکروم به معنی تک رنگ پوشی است، پس اولین قدم برای داشتن یک استایل مونوکروم انتخاب رنگ لباس است. زیرا انتخاب رنگ در استایل بسیار مهم است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- استایل مونوکروم یکی از بهترین و ساده ترین سبک های ست کردن لباس است. به ویژه اگر یکی از طرفداران ساده پوشی و شیک پوشی هستید می توان گفت این متد برای شما بسیار مناسب است زیرا مونوکروم به معنای استفاده از یک رنگ برای ست کردن تمام لباس های استایل شما است. شما در استایل مونوکروم یک را رنگ را انتخاب می کنید و همه آیتم های استایل خود را از پالتو گرفته تا شلوار و بوت را از  آن رنگ می پوشید. البته یکی از دغدغه های همیشگی خانم ها در انتخاب این سبک این است که ممکن است استایلی یکنواخت و کسل کننده داشته باشند و یا در انتخاب لباس ها دچار محدودیت شوند. در حالی که نیازی نیست نگران باشید زیرا یک رنگ پوشی به معنای استفاده فقط از خود رنگ نیست بلکه شما می توانید از تمام طیف های رنگ انتخابی نیز استفاده نمایید. برای مثال اگر رنگ بنفش را برای استایل خود انتخاب کرده اید می توانید در انتخاب آیتم های خود از یاسی گرفته تا سیر ترین رنگ بنفش یا بادمجانی کمک بگیرید و علاوه بر داشتن ظاهری شیک و مونوکروم یکنواخت و کسل کننده نباشید.

در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با چندتا از زیباترین استایل های مونوکروم زمستانی آشنا شوید.

استایل مونوکروم زمستانی

استایل مونوکروم زمستانی

مونوکروم آبی بپوشید و آسمان را به زمین بیاورید

یکی از رنگ های محبوب و همیشه ترند در فصل زمستان رنگ آبی است آن هم از نوع روشن و آسمانی اش، در نتیجه چه رنگی بهتر از آبی برای استایل مونوکروم زمستانی می توان انتخاب کرد. اگر می خواهید زمستان را به سبکی جدید و مدرن امتحان کنید حتما برای یک بار هم که شده به سبک مونوکروم لباس بپوشید؛ اصلا هم کار سختی نیست فقط کافی است یک پالتو آبی را با یک پلیور و شال آبی ست کنید و برای شلوار هم از جین های آبی و دوست داشتنی کمک بگیرید. در این سبک از لباس پوشیدن بهتر است از کفش ها و بوت های هم رنگ نیز استفاده کنید در نتیجه اگر یک بوت یا کتونی آبی دارید آن را به پا کنید و استایل شیک و ساده خود را تکمیل نمایید.

استایل مونوکروم زمستانی

استایل مونوکروم زمستانی

مونوکروم کرم را انتخاب نمایید و دل زمستان را با گرمای استایل خود آب کنید

 مونوکروم هیچ وقت از مد نمی افتد، استایل تک رنگ، همیشه در طول تاریخ برجسته بوده است و به خاطر سادگی و جذابیتی که دارد همیشه مختص افراد شیک پوش قرار گرفته است. یکی از رنگ های محبوب و گرم که جان می دهد برای استایل های زمستانی رنگ کرم است. شما در استایل مونوکروم می توانید آیتم های خود را از کرم و شیری گرفته تا نسکافه ای های تیره انتخاب نمایید و استایلی زیبا، مدرن و لوکس داشته باشید. در استایل مونوکروم کرم بهتر است سبک آیتم ها را کلاسیک و رسمی انتخاب کنید و برای موقعیت های رسمی و یا مهمانی های مهم از این رنگ استفاده نمایید.

استایل مونوکروم زمستانی

استایل مونوکروم زمستانی

استایل مونوکروم طوسی؛ با اعتماد به نفس روی برف ها قدم بزنید

طوسی یکی از رنگ های زمستانی، محبوب و خنثی است که به آن لقب پادشاه رنگ ها داده اند. در نتیجه اگر می خواهید استایلی شیک و جذاب را با پادشاه رنگ ها تجربه کنید بهتر است همه آیتم های استایل خود را طوسی انتخاب کنید و برای ایجاد جذابیت از اکسسوری های زمستانی مانند شال گردن و کلاه طوسی کمک بگیرید. جالب است که بدانید در این استایل مجاز به استفاده از رنگ مشکی هستید پس اگر دلتان یک آیتم مشکی می خواهد بهتر است که بوت های خود را مشکی انتخاب کنید.

استایل مونوکروم زمستانی

استایل مونوکروم زمستانی

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی