|

چگونه رژگونه بزنیم؟

گونه هایی برجسته و زیبا داشته باشید؛ با این ترفندهای آرایشی رژگونه بزن تا بدرخشی

آموزش رژگونه زدن

رژگونه زدن یکی از مراحل آرایش صورت است که اگر درست انجام نشود، نه تنها گونه های شما را زیباتر نمی کند بلکه صورت شما را زشت و بی حالت می کند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- یکی از بخش های نسبتا مهم میکاپ صورت زدن رژگونه است زیرا شما می توانید با زدن رژگونه به گونه های خود فرم دهید و چهره خود را شاداب و زیبا کنید. رژ گونه را باید طوری بزنید که استخوان گونه بر جسته تر دیده شود و فراموش نکنید که حتما باید بعد از کرم پودر رژگونه استفاده شود، البته اگر دارای پوست روشنی هستید می توانید رژگونه را به تنهایی استفاده کنید. جالب است که بدانید رژگونه یکی از سخت ترین مراحل آرایش است و برای هر سنی یک رنگ مناسب می باشد در نتیجه در انتخاب رنگ دقت کنید رنگ صحیح پوست شما را شاداب نشان می دهد در حالی که رنگ اشتباه صورت و چهرتان را پژمرده و خسته نشان می دهد. خب همانطور که می‌ دانید عمل‌ های جراحی برای گونه‌ سازی و برجسته کردن گونه علاوه بر عوارض جانبی، نیازمند پرداخت هزینه‌ های گزاف نیز می‌ باشند؛ بنابراین انتخاب یک راه طبیعی و بی‌خطر برای این کار، عاقلانه‌ تر است.

استفاده از یک رنگ رژگونه مناسب، می‌تواند زیبایی چهره شما را دو چندان کند و باعث شود جوان‌ تر و شاداب‌ تر به نظر برسید در نتیجه از این قسمت از آرایش به سادگی نگذرید. در ادامه همراه ما باشید تا با چندتا از ترفندهای رژگونه زدن آشنا شوید.

چگونه رژگونه بزنیم؟

چگونه رژگونه بزنیم؟

با توجه به فرم صورت خود رژگونه و براش انتخاب کنید

یکی از نکاتی که باید قبل از زدن رژگونه به ان دقت کنید فرم چهره و صورت شما است زیرا اگر به این موضوع دقت نکنید ممکن است نتیجه مطلوب را نگیرید و به جای زیبایی گونه ها باعث بد فرم شدن آنها شوید. یکی از نکاتی که باید هنگام زدن رژگونه برای هر فرمی به آن دقت کنید این است که در هنگام استفاده از رژگونه برس را خیلی پر نکنید زیرا در این صورت گونه خیلی پر رنگ و رژ گونه بر روی آن خط دار نشان داده می شود، در نتیجه برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است که وقتی براش خود را از رژگونه خارج می کنید خیلی آروم روی آن را فوت کنید تا اضافه مواد رژگونه گرفته شود.

چگونه رژگونه بزنیم؟

چگونه رژگونه بزنیم؟

برای پر کردن صورت لاغر و کشیده خود افقی رژگونه بزنید

اگر جزو افرادی هستید که صورتی لاغر و کشیده دارید بهتر است از روش افقی یعنی، از طرف لاله گوش به سمت استخوان گونه استفاده کنید؛ زیرا این کار باعث ایجاد خطای دید و پرتر نشان دادن صورت می‌ شود. باید توجه داشت که رژگونه به هیچ عنوان به سمت نوک بینی گسترش نیابد زیرا صورت کشیده‌ تر نشان داده خواهد شد. یکی دیگر از ترفندهای پرتر نشان دادن صورت هم این است که مقداری رژگونه تیره و مات را به روی چانه خود بزنید تا باعث شود صورتی زیبا و جذاب را تجربه کنید.

چگونه رژگونه بزنیم؟

چگونه رژگونه بزنیم؟

اگر صورتی مربعی و درشت دارید روی سیب گونه را رژگونه بزنید!

افرادی که صورت‌ های مربعی دارند باید ابتدا رژگونه را روی سیب گونه زده و سپس به سمت خط رویش مو ادامه دهند. هنگام حرکت به سمت بالا از حرکات بسیار سبک و طولانی استفاده کنید تا باعث ظریف و کشیده دیده شدن صورت خود شوید. یکی دیگر از روش های رژگونه زدن برای این افراد این است که باید یک خط عمودی فرضی از گوشه خارجی چشم تا پایین صورت را تصور کنید. سپس، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که رژگونه را از این خط فرضی به قسمت بیرونی صورت استفاده کرده و سپس به خوبی آن را محو کنید.

چگونه رژگونه بزنیم؟

چگونه رژگونه بزنیم؟

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی