|

ترفندهای زیباتر کردن گونه ها؛ اینجوری یه آنجلینا جولی جذااااب از صورتت بیرون بکش!

آرایش گونه و استفاده بهترین رنگ رژگونه نکات و اصول مهمی داره که براتون در این مقاله بیان خواهیم کرد و یه میکاپ بی نظیر رو به شما هدیه میدیم.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- میکاپ کردن و نکات مهم آرایشی رو خیلی از خانوما به ادعای خودشون میدونن و میتونن به درستی انجام بدن، ولی یه میکاپ جذاب و واقعی دارای یه سری اصوله که با در نظر داشتن اونا میشه یه چهره زیبا و جذاب رو برای خودتون داشته باشین. تا این مرحله روش های کانتورینگ زدن و ترفند میکاپ کردن با کانسیلر رو بلد شدین.

یکی از معضلات خانوما موقع میکاپ نحوه آرایش کردن گونه هاشونه که نمیدونن باید چه ترفندایی رو در این باره به کار بگیرن. بهتره بدونین بزرگ کردن هر گونه ای قشنگ نیس و باید با شناخت فرم و سبک گونه هاتون یه میکاپ بی نقص داشته باشید. اینجا قراره کلی ترفند جالب و آسون واسه داشتن گونه های خوش فرم یاد بگیرین. با ما همراه باشید.

واسه آرایش گونه زیر و بم پوستتون رو دربیارین!

همونطور که میدونین آرایش گونه از طریق رژگونه انجام میشه. واسه اینکه بتونین به یه میکاپ فوق العاده دست پیدا کنین اولین راه شناخت پوستتونه. رژگونه رنگای مختلفی رو شامل میشه که باید طبق رنگ پوستتون نسبت به انتخاب بهترینش اقدام کنید.

به عنوان مثال اگه تو هر شرایطی از خشکی پوستتون گلایه دارین، بهتون توصیه میکنیم که رژگونه های با رنگ کرم رو استفاده کنید. در پوست هایی که چرب هستن یا مختلط به شمار میان، بی تردید باید از رژگونه های پودری کمک گرفت.

sjgfhsf

تاثیر رنگ پوست در انتخاب رژگونه

شاید بخواین بدونین که رنگ پوست چه تاثیری در انتخاب رژگونه داره. واسه پوست هایی که رنگ خیلی روشنی دارن یا حتی بور هستن، رژگونه های با رنگ سرد مثل صورتی و یاسی رو پیشنهاد میدیم. اما برای پوست های تیره یا گندمی از رنگ هایی که گرمای بیشتری دارن مثل دارچینی یا نارنجی کمک بگیرین.

sfhsf

jgju

اول فرم صورتتو بشناس بعد بزن تو کار میکاپ گونه!

بی تردید واسه اینکه به قاب چهرتون فرم زیباتری ببخشید، توصیه ما به شناخت دقیق بیس صورتتون خواهد بود. به این معنا که اگه فرم صورت گردی دارین، باید مدل از میکاپ رو برای گونه تون در پیش بگیرید. برای صورت های گرد رژگونتون رو از پایین ترین قسمت استخون گونتون شروع کنید و پس از اون با حرکاتی دوار خط اون رو تا شقیقه هاتون ادامه بدین. با این کار فرم کشیده تری به صورتتون خواهید بخشید و باعث میشه چهره به تعادل جذابی برسه.

sjgfshg

برای صورت های کشیده توصیه ما بر رژگونه زدن با حرکت های دایروی از ابتدای استخوان گونه است که به صورت خط محو تا گوش ادامه پیدا میکنه. برای صورت های بیضی یا لوزی هم بهترین راه استفاده از رژگونه در بخش بالایی استخوان گونه تون خواهد بود که به چهرتون فرم بی نظیری میده.

vbhh

اینجوری گونه هاتو به جذابترین حالت ممکن برجسته کن!

شاید تصور کنین برای اینکه بخواین گونه های برجسته ای داشته باشید، تنها راه رفتن زیر تیغ جراحیه در حالی که اینطور نیست. واسه این کار تنها کافیه نکات ریزی درباره نحوه آرایش گونه بلد باشین.

بدین منظور مقدار تقریبا زیادی از رژگونه رو دقیقا روی بخش استخونی گونتون بکشید و به آرامی اون رو به سمت شقیقه هدایت کنین. توجه داشته باشین که باقی موندن کوچکترین ردی از خط رژگونه میتونه به منزله هدر رفتن زحماتتون و بدفرم کردن میکاپ شما باشه.

hfhgf

jhggh

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی