|

طراحی ناخن با استفاده از اِلمان های شب یلدا

ناخن هاتون رو یلدایی دیزاین کنید؛ کلی دیزاین خوشگل ناخن واسه شب یلدا

اگه دنبال یه طرح خوشگل و خاص یلدایی برای دیزاین ناخن هاتون هستید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- همه ما خوشتیپ شدن و زیبایی رو دوست داریم و تا جایی که حوصله داشته باشیم و وُسعمون برسه برای ظاهرمون هزینه می کنیم. به خصوص در مناسبت های خاص مثل شب یلدا، عید نوروز و ولنتاین دلمون میخواد یه تغییر اساسی تو ظاهرمون ایجاد کنیم.

حالا که در آستانه شب یلدا هستیم اگه دلتون میخواد یه تغییری تو استایلتون ایجاد کنید ناخن هاتون رو یلدایی دیزاین کنید. امسال ایده های شیک و زیبایی برای دیزاین ناخن مد شدن پس از دستشون ندید. تو این مطلب برای شمایی که دنبال یه طراحیه خاص و جذاب برای ناخن هات هستی کلی ایده داریم پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. 

طراحی-ناخن-برای-شب-یلدا

طراحی ناخن با رنگ های یلدایی

هر مناسبتی رنگ و طرح خاص خودش رو داره مثلا قرمز، سبز، زرشکی و اناری از رنگ های خاص شب یلدا هستند. این رنگ ها نماد انار و هندوانه می باشند. شما میتونید از یکی از این رنگ ها استفاده کنید یا اینکه ترکیبی کار کنید مثلا همه ناخن ها رو به جز یکی یا دو تا قرمز کنید اونایی که باقی موندن رو سبز بزنید یا اینکه یکی در میون از این رنگ ها استفاده کنید. پس همون طور که گفتیم سبز و قرمز رنگ های اصلی جشن شب چله هستند، البته تمام رنگ های پاییزی در این شب زیبا قابل استفاده می باشند به شرطی که با لباس های انتخابی شما همخوانی داشته باشند.

دیزاین ناخن

طراحی ناخن با استفاده از اِلمان های شب یلدا

انار، هندوانه و کدو حلوایی از اِلمان های ویژه شب یلدا هستند. شما میتونید ناخن هاتون رو با استفاده از این المان ها دیزاین کنید و نشونه هایی از شب چله رو توی استایلتون داشته باشید.

مدل-ناخن-شب-یلدا-25

به گزارش شایانیوز رنگ سبز هندوانه نماد باروریست سرخی آن هم نماد عشق، دوستی، بهروزی، آسودگی و زندگی مسالمت آمیز در سایه آبادانی و سرسبزی است. انار هم یکی دیگه از اِلمان های شب یلداست که به دلیل داشتن دانه‌های زیاد و رنگ قرمز، نماد شادمانی، برکت و زایش است. کدو حلوایی هم از مظاهر روشنایی و نماد غلبه روز بر شب است.

زیباترین-مدل-ناخن-یلدا

615752311-parsnaz-ir

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی