|

انواع استایل با مانتو مخمل

از پوشیدن مانتوهای چهارخونه پاییزه خسته شدی؟ با مانتو مخمل رنگ تازه ای به پاییز بده

با مانتو مخمل چه شلواری بپوشیم؟

پارچه مخمل بافت لطیف، ساده و نرمی دارد و در طرح و رنگ‌ های مختلفی تولید می ‌شود. به همین دلیل لباس های دوخته شده با مخمل دارای تنوع هستند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- یکی از لباس های پرطرفدار برای پوشیدن در هوای سرد مانتو مخمل است؛ لباس های مخملی از قدیم در فصل های سرد سال هم برای آقایان و هم برای خانم ها بسیار استفاده می شدند و جالب است بدانید که چند سالی است دوباره ترند شده و مورد استقبال قرار گرفته است. پارچه های مخمل دارای تنوع زیادی هستند برای مثال مخمل کوبیده و کبریتی دو تا از رایج ترین و محبوب ترین نوع های این پارچه نسبتا اشرافی هستند؛ حالا چرا اشرافی چون این پارچه از قدیم به دلیل بافت زیبایی که داشت جزو پارچه های گران قیمت بوده و در طول تاریخ بیشتر توسط اشراف و افراد ثروتمند استفاده شده است.

یکی از مهمترین آیتم هایی که باید به همراه انواع مانتو کبریتی به تن کرد، شلوار مناسب است. پس اگر با ست کردن این مانتوی پاییزه و زیبا مشکل دارید و به نظرتان کار سختی است در ادامه با ما همراه باشید تا با باید و نبایدهای این مانتو در استایل آشنا شوید.

مانتو-مخمل

با مانتو مخمل کبریتی چه شلواری بپوشیم؟

در پارچه مخمل کبریتی نخ های پارچه بر اساس ترتیب خاصی کنار هم قرار گرفته اند، بنابراین استفاده از آن بسیار مناسب برای دوخت کت و شلوار، مانتو، ژاکت و … می باشد، البته توجه داشته باشید که این نوع مخمل نیاز به حساسایت و مراقبت بیشتری دارد. از آنجایی که مانتوهای مخمل کبریتی معمولا حالت اسپرت و کژوال دارند، پس سعی کنید از پوشیدن آنها به همراه لباس های رسمی و مجلسی خودداری کنید. شلوارهای جین اسکینی، مخمل دمپا یا راسته و مام استایل بهترین گزینه ها برای استفاده با مانتوهای مخمل اسپرت و کوتاه هستند.

مانتو-مخمل

مانتو-مخمل

با مانتو مخمل کوبیده چه شلواری بپوشیم؟ رسمی و مجلسی

مخمل کوبیده نوعی پارچه براق، لوکس و اشرافی است که معمولا برای دوخت و تهیه مانتوهای مجلسی و یا بلند از آن استفاده می شود. اکثر خانم ها ترجیح می دهند برای شرکت در مهمانی ها و مراسمات مهم از مانتوهای بلند و لوکس استفاده کنند و این نوع مانتو در فصل های سردی مانند پاییز بهترین گزینه برای خانم های شیک پوش است. شلوار مناسب برای ست کردن با این نوع مانتوها شلوار مخمل از جنس خود مانتو به صورت دمپا و بلند است که به شما ظاهری خیره کننده می بخشد. البته از شلوارهای پشمی زیبا و یا لگ های چرم هم غافل نشوید زیرا این مانتوهای مجلسی معمولا با این دو مورد و به همراه کفش های پاشنه دار ترکیب بسیار زیبایی خواهند داشت.

مانتو-مخمل-مجلسی

تضاد رنگی و ایجاد جذابیت؛ به پاییز روح ببخشید

به گفته شایانیوز بهتر است بین مانتوهای مخملتان و شلوار انتخابی تضاد رنگی ایجاد کنید؛ البته نکته مهم در ایجاد این تضاد استفاده از رنگ های پاییزی است. تضاد رنگی بهتر از هر ایده دیگری می تواند در استایل شما جذابیت ایجاد کند؛ زیرا رنگ های متضاد می توانند به خوبی هدایت گر چشم باشند. برای مثال در این ترفند اگر از مانتو مخمل مشکی استفاده می کنید از شلوار رنگ روشن و یا برعکس اگر از مانتوی روشن استفاده می کنید شلوارهای رنگ تیره گزینه مناسبی هستند.

مانتو-مخمل

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی