|

پایان بندی های به دور از انتظار

پنج فیلم سینمایی با پایان شُکه کننده؛ این فیلما درست حسابی آدرنالیت رو میبرند بالا

اگر دوست داری تا لحظه آخر میخکوب صفحه تلویزیون باشی این فلیم ها رو دریاب که تا سکانس آخر بهت محلت نفس کشیدن هم نمیدن.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- زمانی که به تماشای یک فیلم سینمایی یا حتا یک سریال مینشینید ترجیح میدهید که از ابتدای داستان پایان فیلم را بخوانید و برایتان مشخص باشد یا این که به دنبال اتفاق های غیره منتظر و پایان بندی های عجیب و شکه کننده هستید؟ شما را نمی دانم اما غالبا فراد ترجیح میدهند که روند فیلم به گونه ای اتفاق بیوفتد که حدس زدن و پیش بینی اتفاق ها به خصوص پایان بندی آن ساده و سهل نباشد مگر برای سینمایی های کمدی گیشه ای که هدفی جز خنداندن و سرگرم کردن مخاطب در سر ندارند.

در ادامه می خواهیم فیلم های سینمایی ای را به شما معرفی کنیم که پایان بندی هایی عجیب و دور از انتظار دارند. پس اگر دنبال چند ساعت هیجان و کلنجار رفتن با داستانی تازه هستید این سینمایی های جذاب را از دست ندهید.

1.حس ششم – 1999

به گزارش شایانیوز، سینمایی حس ششم به کارگردانی ام نایت شیامالان فیلمی در ژانر درام، روانشناختی و هیجان انگیز است که داستان پسری به نام کول را روایت می کند، پسری که می تواند ارواح را ببیند اما این موضوع باعث ترس او می شود برای همین هم از یک روانشناس کودک کمک می گیرد اما آیا همه چیز با کمک گرفتن بهبود پیدا می کند؟

امتیاز IMDb : 8.2 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 86 / 100

امتیاز Filimo: 95  / 100

حس ششم

2.یادگاری – 2000

یکی از متفاوت ترین و عجیب ترین ساخته های نولان می باشد که به طرز باور نکردنی ای مورد توجه و تحسین مخاطبین و منتقدین واقع شدسینمایی یادگاری می باشد. یادگاری داستان مردی است که دچار فراموشی شده و حافظه کوتاه مدت خود رو از دست داده اما به کمک تتو هایی که بر روی بدنش زده است سعی می کند تا قاتل همسرش را پیدا کند.

امتیاز IMDb : 8.4 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 93 / 100

امتیاز Filimo: 88  / 100

یادگاری

3.بیست و یک گرم – 2003

یک اتفاق فارق از این که چه اندازه کوچک یا بزرگ است می تواند مسیر زندگی ما را تغییر دهد و حتا زندگی ما را با آدم هایی گره بزند که تا پیش از آن نمی شناختیم یا حتا فکر نمی کردیم که روزی با چنین افرادی در ارتباط باشیم. 21 گرم داستان یک تصادف است، تصادفی که رخ می دهد و در پی آن زندگی سه خانواده به هم گره می خورد از این پس روندی متفاوت را دنبال می کند.

امتیاز IMDb : 7.6 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 81 / 100

امتیاز Filimo: 87  / 100

21 گرم

4.پوستی که در آن زندگی می کنم – 2011

سینمای اسپانیا بسیار قوی تر از آن چیزی است که ما فکر می کنیم و احتمالا تا الان سریال خانه کاغذی این موضوع را به شما ثابت کرده است، پس برای تماشای یک فیلم خوب و حیرت آور دیگر از سینمای اسپانیا وقت را هدر ندهید. پوستی که در آن زندگی می کنم داستان مردی به نام رابرت لگارد است که سعی می کند تا در آزمایشگاه خود پوست جدیدی برای انسان ها بسازد که بسیار مقاوم تر و قوی تر است.

امتیاز IMDb : 7.6 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 81 / 100

امتیاز Filimo: -  / 100

پوستی که در آن زندگی می کنم

 5.شکافته – 2016

داستان های روانشناختی برای بسیاری از افراد جذاببیت ویژه ای دارند شکافته یکی از بهترین فیلم هایی است که می شود به چنین افرادی پیشنهاد داد. این فیلم سینمایی داستان مردی است که با اختلال چند شخصیتی دست و پنجه نرم می کند و بدن او میزبان بیست و سه شخصیت گوناگون می باشد. این مرد با زندانی کردن سه دختر جوان تلاش می کند تا شخصیت بیست و چهارم خود را نیز نمایان کند.

امتیاز IMDb : 7.2 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 78 / 100

امتیاز Filimo: 84  / 100

شکافته

به نظر شما کاربران شایانیوز چه فیلم های دیگه ای باید در این لیست قرار بگیرند؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذرارید.

اگر به تماشای فیلم و سریال علاقه دارید صفحه سریال و سرگرمی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی