|

خبری مهم پیرامون واریز مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد

مستمری مددجویان بهزیستی هنوز واریز نشده و این در حالی است که مقرر گردیده بود حقوق‌ این قشر بیستم هر ماه واریز گردد.

لینک کوتاه کپی شد

انتظار می‌رود از ساعت ۱۲ شب به بعد امروز مستمری مددجویان بهزیستی واریز گردد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ اسفند ماه سال گذشته زمان واریز مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تغییر کرد و قرار شد که از این پس بیستم هر ماه مستمری‌ها واریز شود.

فروردین ماه مستمری مددجویان کمیته امداد در تاریخ مقرر واریز شد، اما مددجویان بهزیستی مستمری خود را با ۵ روز تاخیر و همزمان با پرداخت یارانه‌های نقدی دریافت کردند. بیستم اردیبهشت ۱۴۰۳ نیز گذشت مددجویان خبر داده اند که هنوز مستمری خود را دریافت نکردند و احتمال می‌رود که روز ۲۵ این ماه مستمری‌ها واریز شود.مستمری مددجویان بهزیستی هنوز واریز نشده است در حالی که مقرر گردیده بود حقوق‌های این قشر بیستم هر ماه واریز گردد.

این مسوول به نگاه ویژه دولت سیزدهم و شخص رییس جمهور شهید به جامعه هدف بهزیستی اشاره کرد و گفت: به همت دولت سیزدهم، سه هزار و ۶۳۹ توان‌خواه و خانواده‌هایشان در حوزه توانبخشی این شهرستان از مستمری ماهیانه برخوردار هستند

وی از افزایش شمار دریافت کنندگان حق پرستاری به ۵۶۱ توان‌خواه خبر داد و اظهار کرد: ماهیانه بیش از ۱۱ میلیارد ریال حق پرستاری به حساب این توان‌خواهان واریز می‌شود.

وی ادامه داد: حق پرستاری از افراد دارای ضایعه نخاعی به مبلغ ۲ و میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال نیز به ۱۳۸ توان‌خواه هر ماه پرداخت می‌شود.

رییس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود تصریح کرد: در راستای اجرای بند ۲ تبصره هشت قانون بودجه ۱۴۰۳ مستمری مددجویان بهزیستی به طور مستقیم به حساب ذینفع نهایی (حسب مورد سرپرست خانوار) بر اساس کدملی واریز می‌شود.

حدود ۱۰ هزار نفر مددجو ، معلولان، مستمری بگیران با احتساب اعضای خانواده‌هایشان زیر پوشش بهزیستی شاهرود هستند.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها