|

بیوگرافی ریحانه پارسا، بازیگر سابق چند میلیون فالوور داره؟

reyhaneh parsa shayanews

ریحانه پارسا بازیگر سابق ایرانی می باشد که حال تو ترکیه هر روز داستانی جدید داره و اینبار وی با لاغری بیش از حدی مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- ریحانه پارسا همیشه و حتی از همون ابتدا هم چهره ای شر و شور بود که در سریال "پدر" به خوبی بهش نقش داده بودن. ریحانه پارسا در این کار نقش شیطون ترین دختر رو داشت که پسر مقابلش رو عاصی کرده بود اما خب در نهایت شد دختر خوبه داستان که این قسمتش خیلی به خود ریحانه پارسا نمیومد. 

ریحانه پارسا رو که میدونید تا تقی به توقی خورد بدوووو از ایران رفت و فکر کرد اونور براش پول و حساب بانکی های پُریه که براش ریختن و منتظرن تا ریحانه بانو به محض رسیدن بره و برداره! اما خهب زهی خیال باطل که نه تنها پولی نریخته بودن و همش خالی بندی بود، بلکه ریحانه پارسا رو تبدیل به چهره ای منفور در میان مخاطبین ایرانی کرد. ریحانه خانوم حالا یه دو سه سالی میشه که تو ترکیه زندگی میکنه و این در حالیه که هنوز نتونسته به راه و رسمی ثابت و جذاب برسه. اما در ادامه ابتدا تصویری وی مشاهده می کنید که به شدت لاغر شده و بیشترین حرکتی هم که درش اکتیوه، اینستاگرام چرخیدنه!

اینجوریاست که ریحانه پارسا یهو فالوور سه میلیونی گرفت!

ریحانه پارسا این روزا پیجی با 3 میلیون فالوور داره که خب نشون میده مخاطب هم علاقمنده تا خانوم بازیگر رو دنبال کنه و ببینه چه سبک زندگی داره و یا اصلا ریحانه پارسا همین سال گذشته بود که به یکباره زد تو کار انتشار تصاویری نامتعارف و به شدت جلو رفت! همین شد که تعداد فالوور ها نیز سر به فلک کشید و با وجود اینکه اصلا کاربران نظرات خوبی هم نداشتند و دائما کامنت هایی منفی و حالت تو سری میزاشتن، اما باز هم علاقمند بودن تا ببینن خانوم بازیگر در چه حاله!

ریحانه پارسا در این فضای نامرئی فعالیت بسیار زیادی داره. شاید براتون سوال بشه اصلا چرا ریحانه پارسا تا به این اندازه لاغر شده که خب با توجه به همون فعالیت زیادی وی در اینستاگرام باید گفت که خانوم خانوما هم به ورزش و یوگا علاقه وافری داره و مدام در این دو دیده میشه، و هم به گفته خیلی از کاربران اعتیاد سختی داره که خب این نظریه هم بخاطر گودی زیر چشماش هستش که برخی کاربران همیشه در صحنه فرمودن!

عکاسی تبلیغاتی ریحانه پارسا با نامزدش

اما با دیدن این فرمت از پیج ریحانه پارسا که راه به راه نامتعارف تر از پیش شد، خیلیا بر این نظر بودند که ریحانه خانوم به زودی به شبکه های فارسی زبان و یا فیلم های خارجی جوین میشه اما این اتفاق نیز نیوفتاد. حالا می بینیم ریحانه پارسا رو در حالی که با چهره ای به نام میلاد خدایی نامزد کرده، در حال انجام عکاسی تبلیغاتیه!

ریحانه پارسا تو همون تایمی که زده بود تو کارِ گرفتنه عکسای نه چندان درست درمون، عکسش رفت رو یه مجله فیک که میلاد خدایی هم عکاسش بوده و در همین حین این دو چهره با هم آشنا میشن و ادامه ماجرا!

ریحانه پارسا و مادری که از ریحون جَوون تره!

اما جدا از خود ریحانه و میلاد، خاوم بایگر از دیگر افراد خونوادشم به مرور رونمایی کرد و طوری هم پیش رفت که مشخص بود ابتدا مادرش خیلی با نبود ریحانه در ایران موافق نبوده و با هم قهر بودن، اما حالا می بینیم که ریحانه خانوم و مامی جان و البته پارسا پارسا خیلی با هم رفیق شدن و در رفت و امدی به شدت صمیمانه هستند. 

خواهر ناتنی ریحانه پارسا

خب همونطور که دیدن مامان جان خانوم بازیگر انگاری خواهرشه. این عکس ریحانه پارسا از مامان جَوون و بشاشش حسابی توجه ها رو به خودش جلب کرد و خیلی ها اومدن گفتن چه مامانِ جذابی داره و اصلاً حیف همچین مامانی که ریحانه باهاش قهر بود! کنجکاوی و پیگیری هوادارای ریحانه پارسا اون هارو خیلی زود رسوند به پیج اِلی خانوم بیات و مامان خانوم هم انگار خیلی بدش نمیاد که دیده بشه و پیجش رو که تا همین یک ماه پیش شخصی و پرایوت بود حالا و بعد از اینکه ریحانه ازش چند تایی عکس منتشر کرد به روی همه باز گذاشته.

پیج مامانِ ریحانه پارسا یه سورپرایز بزرگ داشت و اون هم آبجی ناتنی ریحانه خانوم که گویا ازدواج کردن و اینکه ریحانه پارسا یه خواهر حدود 20 ساله داره برای هوادارای ریحانه سورپرایز بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی