|

"تور ترکیه" نوروز 1401 چند؟ زمینی و هوایی اینجوری به صرفه برو عشق و حال!

نردیک عید است و بازار تورهای نوروزی حسابی داغ در این بین ترکیه هم جزو محبوب ترین انتخاب برای ایرانی هاست. اما کف هزینه تور ترکیه چقدر است؟

لینک کوتاه کپی شد

عید نوروز فرصت مناسبی است برای استراحت و خیلی ها تمایل دارند که در تعطیلات به همراه خانواده به سفر بروند و در بین مقصدهای خارجی احتمالاً ترکیه جزو پرطرفدارترین گزینه هاست.

به گزارش «شایانیوز» دلیل اینکه خیلی از مسافران برای عید ترکیه را انتخاب می کنن چند مورد است: نخست اینکه در نوروز کنسرت ها و برنامه های زیادی در شهرهای این کشور برگزار می شود و خوانندگان لس آنجلسی که اجازه حضور و اجرای برنامه در ایران را ندارند نوروز پرکاری در شهرهای ترکیه دارند.

دلیل دوم نزدیک بودن به ایران است که باعث می شود هزینه تور و سفر به این کشور نسبت به سایر کشورهای همسایه ارزان تر باشد البته نباید خیلی گول این ارزان بودن را بخورید! در ادامه به طور مفصل در خصوص هزینه های سفر به ترکیه توضیح خواهیم داد.

تور نوروزی به ترکیه چند؟

در عید و نوروز به دلیل تقاضای زیاد سفر هزینه تور چه داخلی و چه خارجی 10 تا 20 درصد گران تر از ایام عادی سال است. البته نکته دیگری هم که باعث می شود هزینه تور و سفرتان به ترکیه گرون تر بشه دیر اقدام کردن است. پس اگر قصد دارید نوروز 1401 راهی ترکیه شوید دیگه همین یکی دو روز تور خود را اوکی کنید تا مجبور نشوید هزینه بیشتری پرداخت کنید. 

اما بعد این همه صغری کبری بلاخره هزینه تور نوروزی ترکیه چقدر است؟

ایرانی ها در ترکیه 3 یا 4 شهر محبوب دارند. استانبول، آنتالیا، آلانیا و مارماریس شهرهای مورد علاقه مسافران و گردشگران ایرانی است. هزینه تورهای نوروزی در این شهرها هم با هم اختلاف نسبتاً زیادی دارد. 

در جدول زیر هزینه تور نوروزی به هریک از این شهرها را آورده ایم.

عنوان توراقامتحمل و نقلقیمت (تومان)
تور استانبول 3 شب و 4 روز نوروز – قشم ایر4 روزقشم ایراز 9.490.000
تور استانبول 7 شب و 8 روز نوروز – قشم ایر8 روزایران ایراز 10.560.000
تور آلانیا نوروز 14018 روزپگاسوساز 13.990.000
تور 7 روزه مارماریس نوروز 14017 روزپگاسوساز 15.990.000

نکته ای که در خصوص قیمت های جدول بالا باید ذکر شود اینکه این هزینه ها کف قیمت تورهای نوروزی به این شهرهاست. مثلا قیمت 16 میلیونی تور مارماریس مختص یک اتاق با تخت دونفره در هتل چهارستاره است و اگر قصد داشته باشد به هتل 5 ستاره بروید یا از اتاق یک تخته داشته باشید این هزینه تا 26 میلیون تومان هم افزایش پیدا کند.

برای نوروز تور زمینی به ترکیه داریم؟

اعداد ارقام بالا برای تورهای هوایی بود شاید شما از آن دسته افرادی باشید که برایتان سفر از درب منزل آغاز می شود و دوست داشته باشید به همراه خانواده با اتوبوس به سفر برید. برای نوروز 1401 بازار تورهای زمینی به ترکیه هم حسابی داغ و پرطرفدار است البته اگر بخواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید یک پیشنهاد این است که با خودروی شخصی تا تبریز و شهرهای مرزی شمال غربی سفر کنید و آنجا خودروی خودتون رو تو پارکینگ و یک جای مطمئن و امن بگذارید و با اتوبوس به ترکیه سفر کنید.

عنوان توراقامتشهر مبداقیمت
تور وان نوروز 14015 روزتبریزاز 2.990.000
تور زمینی ترابزون5 روزتبریزاز 3.590.000
تور آنتالیا زمینی با اتوبوس6 روزتهراناز 8.990.000
تور ترکیبی ترابزون + ارزروم نوروز 14016 روزتهراناز 5.550.0000
تور زمینی ترابزون 5 روزاز رشت و ساریاز 3.990.000

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی