|

واکنش شاهین صمدپور به قصاص آرمان؛ هیچ وقت پدر و مادر آرمان را فراموش نمی کنم

سحرگاه دیروز حکم قصاص آرمان عبدالعالی با همه فراز و نشیب های آن اجرا شد و یکی از پرونده های جنجالی چند سال اخیر برای همیشه بسته شد.

لینک کوتاه کپی شد

پدر و مادر آرمان رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. فارغ از اشتباه بزرگی که بچه شون رقم زد اونا با همه ی وجود ده سال به خاطر بچه شون تلاش کردن و این برای من قابل احترامه. خون دل خوردن، حاضر شدن تصاویرشون رو میلیون ها ایرانی ببینن اما پشت بچه شون رو خالی نکردن.

به گزارش «شایانیوز»، تو این مدت پدر و مادرهای زیادی در رابطه با این ماجرا با من صحبت کردن، خیلی هاشون می گفتن اگه ما هم جای مادر و پدرِ غزاله بودیم اعدام می کردیم، اما هیچ کدوم به من نگفتن اگه جای مادر و پدرِ آرمان بودن چی کار می کردن؟؟؟ هیچ کس حتا تو تصوراتش هم نمیخواست خودشو جای مادر و پدرِ آرمان بذاره.

من کماکان به مادر و پدرِ غزاله ارادت دارم، من با همه کسایی که مخالف بخشش آرمان بودن و دوست داشتن آرمان اعدام بشه مشکلی ندارم، نظرشون بوده. اما کسایی که تو این چند ماه با دروغ هاشون فضا رو به ضرر آرمان مسموم کردن نمیبخشم.

همونایی که گفتن پدرِ آرمان پولداره، با پولش همه رو خریده، همونایی که گفتن آرمان جسدو تکه تکه کرده، به غزاله دست درازی کرده و... شمارو نمیخشم اما براتون دلِ با محبت و مهربونی آرزو می کنم. حالا هر دو خانواده و هر دو مادر و پدر داغدار هستن، به هردوشون تسلیت میگم و براشون آرزوی سلامتی می کنم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی